Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Case Study

Powerbike S.A.

Wdrożenie rozwiązania Aura Business w Powerbike S.A. przyczyniło się do poprawy komunikacji w firmie oraz rozwoju kanału dystrybucji. Chcesz wiedzieć jak? Przeczytaj nasze Case Study.

Branża

Motoryzacja

Rozwiązanie

Aura CRM

Dzięki systemowi Aura Business mogę bardzo dokładnie mierzyć, które z zadań są wykonywane i dlaczego, a także jaka jest skuteczność prowadzenia kampanii sprzedażowych. Wiem także, które z nich zamykają się sprzedażą i pozyskaniem klienta, a które zostały utracone. Mogę zmierzyć jakie są powody utraty szans i zastanowić się, czy jako organizacja jesteśmy w stanie zmienić wielkość konwersji tych szans, tak, żeby stawać się coraz skuteczniejszą organizacją.

Krzysztof Rzadkowski, dyrektor generalny Powerbike S.A.

Powerbike S.A. to producent i dystrybutor światowych marek motocyklowych w Polsce i w 20 krajach Europy. Firma z powodzeniem realizuje swój flagowy projekt dobresklepymotocyklowe.pl. Rozwija także sieć dystrybucji marek własnych – Rebelhorn, Broger, Ozone i IMX. Działa wyłącznie na rynku business to business i ze swoją ofertą dociera do sklepów motocyklowych.

Cele wdrożenia

Celem wdrożenia systemu Aura Business CRM w Powerbike S.A. było usprawnienie komunikacji w firmie. Przedsiębiorstwo zmagało się z zapanowaniem nad procesem komunikacji z klientem, który kontaktował się z wieloma osobami wewnątrz organizacji.


Równie ważnym zdaniem było wsparcie procesu budowy kanału dystrybucji poprzez dostarczenie wiedzy o efektywności prowadzonych kampanii.

Zarządzanie szansami sprzedaży
Planowanie i koordynacja pracy
Automatyczne raportowanie sprzedaży
Sprawna komunikacja w firmie
Pobierz case study w pdf

Wdrożenie

Wdrożenie rozwiązania Aura Business obejmowało obszar CRM. Wdrożono takie moduły jak: zarządzanie szansami sprzedaży, baza wiedzy o kontrahentach, zarządzanie zadaniami i koordynowanie pracy oraz analiza sprzedaży.

Jedno rozwiązanie, które wspiera w firmie Powerbike::

Proces pozyskiwania nowych klientów i dealerów

Planowanie i monitorowanie aktywności działu sprzedaży i marketingu

Raportowanie sprzedaży i doskonalenie procesów sprzedażowych

Rezultaty wdrożenia

Efektem prac było wdrożenie systemu Aura Business, który uporządkował i uspójnił komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną. Usprawniono także proces sprzedaży i pozyskiwania nowych dealerów z branży motoryzacyjnej. Natomiast automatyczne raporty sprzedażowe dostarczają zarządowi cennych informacji, które stanowią podstawę do rozważań na temat usprawnień.

Kluczowe rezultaty:

Sprawne zarządzanie kampaniami sprzedaży

Dokładne monitorowanie procesu sprzedaży, dzięki możliwościom raportowania

Uporządkowana i zawsze aktualna baza wiedzy o współpracy z kontrahentami

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.