Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Autor: TEDMARS

Referencje

List referencyjny firmy TEDMARS

10 stycznia 2018

Firma Tedmars rozpoczęła swoją działalność na rynku motoryzacyjnym w 1989. Trzonem działalności przedsiębiorstwa jest dystrybucja i sprzedaż części do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów. Firma istnieje na rynku od 23 lat i posiada duże doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży i dystrybucji.

Współpracę z firmą Questy rozpoczęliśmy od wdrożenia systemu Aura B2B, którego firma Questy jest producentem. Prace wdrożeniowe trwały kilka miesięcy i od samego początku charakteryzowały się dużym zaangażowaniem ze strony pracowników Questy. W trakcie prac konsultanci wdrożeniowi wykazali się rozległą wiedzą biznesową oraz fachowym doradztwem. Firma Questy zaproponowała nam elastyczny model wdrożenia systemu aura B2B, który nie zakłócał bieżących prac firmy Tedmars i nie kolidował z realizowaniem założonych celów przedsiębiorstwa.

Prace nad wdrożeniem systemu Aura B2B przebiegały bez zakłóceń a konsultanci wdrożeniowi chętnie dzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w celu usprawnienia kluczowych procesów firmy Tedmars.

Dzisiaj system Aura B2B pełni istotną rolę w działaniu przedsiębiorstwa oraz umożliwia dalszy rozwój firmy Tedmars. Polecamy firmę Questy jako producenta i wdrożeniowca systemu Aura B2B.


Sprawdź referencje

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.