REFERENCJE

List referencyjny firmy DKS Sp. z o. o.

DKS Sp. Z.O.O. wskazuje firmę Questy z siedzibą w Poznaniu jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01. 07. 2014 r. i trwa do dziś, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca. W ramach zawartej umowy firma Questy podejmuje się:

  • stworzenia oprogramowania obsługującego procesu serwisowe
  • udostępnienia komunikacji z klientem poprzez dedykowany portal klienta
  • stworzenie raportów serwisowych dających skuteczne narzędzie przy określaniu celów biznesowych
  • ciągłego świadczenia opieki serwisowej w zakresie funkcjonowania oprogramowania

Firma Questy wykazuje zainteresowanie potrzebami DKS w powyższym zakresie i stara się je w całości zaspokajać. Wykonawca stawia na otwarty kontakt z klientem i umożliwia nam uczestnictwo w realizacji projektu.

Firmę Questy można zarekomendować ze względu na pomysłowe rozwiązania, z jakich korzysta. Wykonawca jest warty polecenia – jego usługi realizowane są dzięki zastosowaniu elastycznych rozwiązań, które nawet po zmianie koncepcji okazują się odpowiednie.

Firma może pochwalić się szeroką wiedzą w kwestii znajomości zagadnień informatycznych. Osoby dedykowane do współpracy z DKS można uznać za wyróżniających się profesjonalistów. Reakcja na zgłaszane uwagi jest szybka, a rozwiązywanie problemów jest systematycznie raportowane poprzez dedykowany portal firmy Questy.

Ważną kwestią jest nienaganne podejście do kontrahenta. Firma Questy uczciwie określa zakres prac i dopasowuje do nich swoją ofertę. Przejście od etapu kolejnego projektu poprzez testy i wdrożenie odbywa się płynnie i według zasad sztuki.