Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Autor: DKS Sp. z o.o.

Referencje

List referencyjny firmy DKS Sp. z o.o.

11 lutego 2018

DKS Sp. Z.O.O. wskazuje firmę Questy z siedzibą w Poznaniu jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01. 07. 2014 r. i trwa do dziś, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca. W ramach zawartej umowy firma Questy podejmuje się:

  • stworzenia oprogramowania obsługującego procesu serwisowe,
  • udostępnienia komunikacji z klientem poprzez dedykowany portal klienta,
  • stworzenie raportów serwisowych dających skuteczne narzędzie przy określaniu celów biznesowych,
  • ciągłego świadczenia opieki serwisowej w zakresie funkcjonowania oprogramowania.

Firma Questy wykazuje zainteresowanie potrzebami DKS w powyższym zakresie i stara się je w całości zaspokajać. Wykonawca stawia na otwarty kontakt z klientem i umożliwia nam uczestnictwo w realizacji projektu.

Firmę Questy można zarekomendować ze względu na pomysłowe rozwiązania, z jakich korzysta. Wykonawca jest warty polecenia – jego usługi realizowane są dzięki zastosowaniu elastycznych rozwiązań, które nawet po zmianie koncepcji okazują się odpowiednie.

Firma może pochwalić się szeroką wiedzą w kwestii znajomości zagadnień informatycznych. Osoby dedykowane do współpracy z DKS można uznać za wyróżniających się profesjonalistów. Reakcja na zgłaszane uwagi jest szybka, a rozwiązywanie problemów jest systematycznie raportowane poprzez dedykowany portal firmy Questy.

Ważną kwestią jest nienaganne podejście do kontrahenta. Firma Questy uczciwie określa zakres prac i dopasowuje do nich swoją ofertę. Przejście od etapu kolejnego projektu poprzez testy i wdrożenie odbywa się płynnie i według zasad sztuki.


Pobierz list referencyjny

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.