Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja z wieloma kalendarzami

W systemie Aura Business CRM

System CRM służy nie tylko do koordynacji sprzedaży i rozwoju biznesu, ale jest to też miejsce planowania wielu zadań - zarówno bieżących, jak i tych w dalszej perspektywie czasu. Jednak na kalendarzu pracuje się z poziomu różnych narzędzi, np. na smartfonie, laptopie, tablecie. Aby ułatwić Ci panowanie nad terminarzem, Aura Business umożliwia integrację z wieloma kalendarzami. Wszystko za sprawą protokołu CalDav.


CRM zintegrowany z wieloma kalendarzami

Aura Business zintegruje kalendarz CRM zarówno z systemem iOS jak i Android. Co istotne - CalDav zapewnia integrację dwustronną, a to oznacza, że zarówno zadania zaplanowane w systemie CRM pojawią się w kalendarzu na urządzeniu mobilnym, jak i odwrotnie.

Osoby, które na co dzień pracują na aplikacji mobilnej kalendarz Google, również w nim mogą podejrzeć swoje zawodowe zadania zapisane w systemie CRM i tak samo w drugą stronę.


Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia integracji z CalDav

Dwustronna integracja z CalDav i automatyczne przesyłanie zadań

Oszczędność czasu - szybkie dodanie zadania na urządzeniu, które masz pod ręką

Wygoda użytkowania - podgląd na cały kalendarz z dowolnego urządzeniaJak działa integracja CRM z CalDav?

Wszystkie zadania wprowadzone do systemu CRM, po uruchomieniu synchronizacji, zostaną automatycznie przeniesione do kalendarza na urządzeniach iOS i Android. Aby mechanizm zadziałał w drugą stronę, wystarczy, aby wprowadzając zadanie np. do kalendarza na smartfonie, wybrać miejsce, w którym ma zostać zapisane. Dzięki temu z prywatnego kalendarza do służbowego przeniosą się tylko te terminy, które samodzielnie wybierzesz.

To ogromna wygoda i przyspieszenie działań, bo najważniejsze zadania będziesz mieć zawsze pod ręką! Jeśli pracujesz na systemie operacyjnym iOS, możesz skorzystać z tej integracji w kalendarzu, który ma Twój MacBook, iPhone oraz iPad. W Androidzie synchronizacja zadziała na wszystkich urządzeniach posiadających ten system (tablet, telefon).


Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.