Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Operacje masowe

W systemie Aura Business CRM

Oszczędzaj czas. Masowo.

Operacje masowe w systemie Aura Business pozwalają zaoszczędzić dużą ilość czasu. Ograniczają konieczność wyszukiwania i dodawania kontrahentów pojedynczo np. w celu tworzenia zadań lub wysyłki wiadomości. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość skorzystania ze schowka, w którym może umieścić elementy na podstawie wyników wyszukiwania. Następnie względem tych elementów może wykonywać różnorodne działania jak np. zaplanować zadania dla pracowników.


Operacje masowe pozwalają także na edycję danych klientów, co ogranicza w dużym stopniu czasochłonność takich działań. Za pomocą tej funkcji użytkownik może również dokonywać edycji produktów, uruchamiać wysyłkę wiadomości itd.

Trzeba mieć świadomość, że wdrażanie tak trudnych systemów w rozwiniętej organizacji jest bardzo czasochłonne. Jednak dzięki wzajemnej współpracy, dobrej organizacji i komunikacji oraz dobremu przygotowaniu po naszej stronie jak i zespołu Questy, udało nam się znacząco poprawić funkcjonowanie wielu procesów zachodzących w firmie. Udało nam się wyeliminować problemy związane z integracją informacji (głównie informacje dotyczące kontrahentów, duplikaty firm, przepływ informacji). W naszym przypadku kluczowe było stworzenie unikalnego dla nas systemu ofertowania, który do tej pory był bardzo czasochłonny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Aura znacząco skróciliśmy czas ich wykonywania.

Piotr Wodziński, YG1-Poland

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Oszczędność czasu

Wygoda użytkowania systemu

Usprawniona komunikacja z kontrahentami

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.