Rozwiązania
Zamów prezentację

Operacje masowe

W systemie Aura Business CRM

Oszczędzaj czas. Masowo.

Operacje masowe w systemie Aura Business pozwalają zaoszczędzić dużą ilość czasu. Ograniczają konieczność wyszukiwania i dodawania kontrahentów pojedynczo np. w celu tworzenia zadań lub wysyłki wiadomości. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość skorzystania ze schowka, w którym może umieścić elementy na podstawie wyników wyszukiwania. Następnie względem tych elementów może wykonywać różnorodne działania jak np. zaplanować zadania dla pracowników.


Operacje masowe pozwalają także na edycję danych klientów, co ogranicza w dużym stopniu czasochłonność takich działań. Za pomocą tej funkcji użytkownik może również dokonywać edycji produktów, uruchamiać wysyłkę wiadomości itd.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Oszczędność czasu

Wygoda użytkowania systemu

Usprawniona komunikacja z kontrahentami

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.