Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Zarządzanie siłami sprzedaży

Za pomocą systemu Aura Business CRM

Sprawne zarządzanie sprzedażą

Nasz moduł CRM umożliwia wsparcie kampanii marketingowych, procesu sprzedaży, a także wszelkich działań, które są związane z obsługą klienta. Zarządzanie siłami sprzedaży przy pomocy systemu Aura CRM Suite usprawnia bieżąceraportowanie pracy handlowców oraz udostępnianie im aktualnej wiedzy o klientach. Narzędzia integracyjne sprawiają, że składane przez handlowców zamówienia natychmiast trafiają do centrali, a przedstawiciele handlowi mają dostęp do zawsze aktualnej wiedzy o rozliczeniach z klientami. Moduł CRM przyczynia się także do poprawy w zakresie zarządzania zespołami sprzedażowymi, prowadząc do podniesienia wyników sprzedaży i zwiększenia zysków firmy.

Trzeba mieć świadomość, że wdrażanie tak trudnych systemów w rozwiniętej organizacji jest bardzo czasochłonne. Jednak dzięki wzajemnej współpracy, dobrej organizacji i komunikacji oraz dobremu przygotowaniu po naszej stronie jak i zespołu Questy, udało nam się znacząco poprawić funkcjonowanie wielu procesów zachodzących w firmie. Udało nam się wyeliminować problemy związane z integracją informacji (głównie informacje dotyczące kontrahentów, duplikaty firm, przepływ informacji). W naszym przypadku kluczowe było stworzenie unikalnego dla nas systemu ofertowania, który do tej pory był bardzo czasochłonny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Aura znacząco skróciliśmy czas ich wykonywania.

Piotr Wodziński, YG1-Poland

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczne planowanie pracy handlowców

Raportowanie podjętych aktywności handlowych

Utrzymanie jednego standardu ofertowania

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.