Rozwiązania
Umów konsultację

Zarządzanie siłami sprzedaży

Za pomocą systemu Aura Business CRM

Sprawne zarządzanie sprzedażą

Nasz moduł CRM umożliwia wsparcie kampanii marketingowych, procesu sprzedaży, a także wszelkich działań, które są związane z obsługą klienta. Zarządzanie siłami sprzedaży przy pomocy systemu Aura CRM Suite usprawnia bieżąceraportowanie pracy handlowców oraz udostępnianie im aktualnej wiedzy o klientach. Narzędzia integracyjne sprawiają, że składane przez handlowców zamówienia natychmiast trafiają do centrali, a przedstawiciele handlowi mają dostęp do zawsze aktualnej wiedzy o rozliczeniach z klientami. Moduł CRM przyczynia się także do poprawy w zakresie zarządzania zespołami sprzedażowymi, prowadząc do podniesienia wyników sprzedaży i zwiększenia zysków firmy.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczne planowanie pracy handlowców

Raportowanie podjętych aktywności handlowych

Utrzymanie jednego standardu ofertowania

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.