Rozwiązania
Umów konsultację

Newsletter

w systemie Aura E-Commerce Suite

Personalizacja w sprzedaży

Skuteczna sprzedaż hurtowa wymaga dbałości o relacje oraz stałego kontaktu z klientami. Czy jest to możliwe, gdy sprzedajesz produkty dla setek lub nawet tysięcy firm? Jak najbardziej! Z pomocą przychodzi funkcja newsletter w systemie Aura Business. Kontakt z wieloma kontrahentami już nigdy nie będzie przeszkodą dla zwiększania zysków.


Newsletter

Wykorzystanie newslettera w module B2B pozwoli na maksymalną personalizację komunikatów marketingowych. Wystarczy dodać poszczególne grupy odbiorców, przygotować indywidualne komunikaty dla każdej z nich i wysłać. To proste. Klienci cenią sobie wyjątkowe podejście, więc z pewnością docenią fakt, że wysłane informacje zostały przygotowane specjalnie dla nich. Newsletter to doskonałe narzędzie do informowania kontrahentów o wyprzedażach, promocjach, specjalnych ofertach. To kolejny krok do personalizacji sprzedaży w Twojej firmie.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji

Większa satysfakcja klientów

Szybka wysyłka ogłoszeń o promocjach do wybranych grup docelowych

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.