Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Newsletter

w systemie Aura E-Commerce Suite

Personalizacja w sprzedaży

Skuteczna sprzedaż hurtowa wymaga dbałości o relacje oraz stałego kontaktu z klientami. Czy jest to możliwe, gdy sprzedajesz produkty dla setek lub nawet tysięcy firm? Jak najbardziej! Z pomocą przychodzi funkcja newsletter w systemie Aura Business. Kontakt z wieloma kontrahentami już nigdy nie będzie przeszkodą dla zwiększania zysków.


Newsletter

Wykorzystanie newslettera w module B2B pozwoli na maksymalną personalizację komunikatów marketingowych. Wystarczy dodać poszczególne grupy odbiorców, przygotować indywidualne komunikaty dla każdej z nich i wysłać. To proste. Klienci cenią sobie wyjątkowe podejście, więc z pewnością docenią fakt, że wysłane informacje zostały przygotowane specjalnie dla nich. Newsletter to doskonałe narzędzie do informowania kontrahentów o wyprzedażach, promocjach, specjalnych ofertach. To kolejny krok do personalizacji sprzedaży w Twojej firmie.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji

Większa satysfakcja klientów

Szybka wysyłka ogłoszeń o promocjach do wybranych grup docelowych

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.