Rozwiązania
Umów konsultację

Obsługa kontraktów

w systemie Aura Business

System Aura Business pozwala na sprawną obsługę kontraktów. Stali partnerzy biznesowi cenią sobie indywidualne warunki, które im proponujesz. Doskonałym narzędziem okazuje się obsługa kontraktów w systemie, która pozwoli Ci na długoterminowe zarządzanie całym procesem planowania i realizacji zamówień.


Pewność ustaleń

Dzięki obsłudze kontraktów masz pewność, że klienci zakupią wcześniej ustaloną liczbę produktów, a Ty będziesz na to przygotowany. Jak to działa? Kontrakt jest bardzo podobny do oferty, tylko w tym przypadku klient zobowiązuje się do zakupu konkretnej ilości Twoich produktów w określonym terminie.


Kontrakty i zamówienia

Twoi klienci zyskają możliwość tworzenia zamówień powiązanych z kontraktem, dzięki czemu automatycznie pomniejszana jest liczba produktów, potrzebnych do realizacji kontraktu. Twoja firma otrzyma dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat współpracy z kontrahentem i realizowanych kontraktów.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Aktualne informacje o poziomie realizacji kontraktu

Dostęp do historii realizacji kontraktu

Łatwe składanie zamówień z poziomu kontraktu

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.