Rozwiązania
Umów konsultację

Ogłoszenia

w systemie Aura Business

Platforma B2B Aura Business pozwala na prowadzenie skutecznej komunikacji. Odpowiada za to między innymi funkcja tworzenia i wyświetlania ogłoszeń dla klientów lub pracowników. Dzięki niej możesz dzielić się kluczowymi informacjami i najlepszymi promocjami z wybranymi grupami odbiorców.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Szybkie dotarcie z informacjami do klientów i pracowników

Proste planowanie i prowadzenie akcji marketingowych

Komunikat dopasowany do danego segmentu

Personalizacja przekazu

Dzięki możliwości wyboru odbiorców, unikniesz sytuacji, w której przekazujesz klientom zbyt wiele promocji i informacji, którymi niekoniecznie będą zainteresowani (np. ze względu na profil lub segment). Przedstawiaj im oferty, które wzbudzą ich żywe zainteresowanie, zwiększając szanse na wzrost sprzedaży.


Tworzenie grup odbiorców

Dzięki rozwiązaniom Aura Business z łatwością utworzysz własne grupy odbiorców i dokonasz odpowiedniej segmentacji klientów. Twoje ogłoszenia będą właściwie dopasowane a tym samym — dużo skuteczniejsze. Możesz tworzyć grupy na podstawie określonych cech lub atrybutów klientów, a także stworzyć ogłoszenia dla pracowników Twojej firmy.


Wbudowany edytor ogłoszeń

Dzięki wbudowanemu edytorowi stworzysz estetyczne i przejrzyste komunikaty dla Twoich klientów i pracowników. Bez żadnego problemu dodasz do nich obrazy, linki czy załączniki. Tworzenie i edytowanie grup odbiorców także jest niesłychanie proste. Sam decydujesz, jakie kryteria weźmiesz pod uwagę przy tworzeniu grupy.
Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.