Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Wielowalutowość

w systemie Aura Business

Wiele walut = wiele możliwości

Wiemy jak ważna jest możliwość sprzedaży w międzynarodowym środowisku, dlatego rozwiązanie Aura Business pozwala na obsługę wielu języków. Wiemy także, że to nie wystarczy, aby zawładnąć rynkami zagranicznymi. Jest to jednak możliwe, dzięki wprowadzeniu obsługi wielowalutowości. Takie rozwiązanie okazuje się być doskonałym udogodnieniem dla firm, które współpracują z partnerami biznesowymi operującymi różnymi walutami. Wielowalutowość w połączeniu z funkcją wielojęzyczności to przewaga nad konkurentami i zwiększenie atrakcyjności Twojej firmy na rynkach zagranicznych.


Rozwiązanie Aura Business pozwala przedstawiać cenniki sprzedawanych produktów w wielu walutach, np. EUR lub USD. Co więcej, wszystkie ceny są automatycznie przeliczane do waluty klienta. Możliwość zarządzania wieloma walutami to świetny sposób na czytelną i spójną prezentację oferty Twojej firmy, bez względu na walutę Twoich klientów. Dokumenty handlowe (np. faktury) także mogą być generowane z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie waluty.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, Dedra-Exim

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Możliwość wystawiania dokumentów walutowych

Oszczędność czasu

Automatyczne przeliczanie walut

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.