Rozwiązania
Umów konsultację

Wielowalutowość

w systemie Aura Business

Wiele walut = wiele możliwości

Wiemy jak ważna jest możliwość sprzedaży w międzynarodowym środowisku, dlatego rozwiązanie Aura Business pozwala na obsługę wielu języków. Wiemy także, że to nie wystarczy, aby zawładnąć rynkami zagranicznymi. Jest to jednak możliwe, dzięki wprowadzeniu obsługi wielowalutowości. Takie rozwiązanie okazuje się być doskonałym udogodnieniem dla firm, które współpracują z partnerami biznesowymi operującymi różnymi walutami. Wielowalutowość w połączeniu z funkcją wielojęzyczności to przewaga nad konkurentami i zwiększenie atrakcyjności Twojej firmy na rynkach zagranicznych.


Rozwiązanie Aura Business pozwala przedstawiać cenniki sprzedawanych produktów w wielu walutach, np. EUR lub USD. Co więcej, wszystkie ceny są automatycznie przeliczane do waluty klienta. Możliwość zarządzania wieloma walutami to świetny sposób na czytelną i spójną prezentację oferty Twojej firmy, bez względu na walutę Twoich klientów. Dokumenty handlowe (np. faktury) także mogą być generowane z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie waluty.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Możliwość wystawiania dokumentów walutowych

Oszczędność czasu

Automatyczne przeliczanie walut

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.