Rozwiązania
Zamów prezentację

Automatyczne rozliczanie wynajmów

w systemie Aura Business

Twoja firma specjalizuje się w wynajmie? Bez względu na to, co wynajmujesz – czy są to proste urządzenia, czy też niesamowicie skomplikowane maszyny – możemy zapewnić, że system Aura Business pomoże usprawnić procesy związane ze świadczoną przez Twoją firmę usługą. Oferowane przez nas rozwiązanie zautomatyzuje rozliczanie wynajmu, a tym samym pomoże Ci usprawnić ten proces i zaoszczędzić wiele cennego czasu.


System dopasowany do Twojej firmy

System Aura Business został stworzony z myślą o wspieraniu rozmaitych procesów biznesowych, dlatego jest bardzo elastyczny. Oznacza to między innymi, że możesz samodzielnie zdefiniować parametry, zgodnie z którymi będą rozliczane Twoje umowy wynajmu. Możesz na przykład określić stałą kwotę za wynajem urządzenia oraz dodać koszty zmienne, uzależniając ich wielkość od wybranego parametru (ilości, wartości czy innego dowolnie wskazanego przez Ciebie parametru).


Zasada działania

Jak działa automatyczne rozliczanie wynajmów? Po ustalonym okresie umowa może zostać automatycznie rozliczona i przekazana do Twojego zewnętrznego systemu handlowego w postaci faktury. Faktura ta będzie również dostępna dla twoich klientów. Logując się do swojego panelu klienta, mogą oni w każdej chwili pobrać swoje faktury w przejrzystym formacie PDF. Dodatkowo, jeśli chcesz skuteczniej kontrolować proces fakturowania wynajmu, system Aura Business może informować o konieczności wystawienia faktury, na przykład za pomocą odpowiednio dobranych kolorów.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczne zarządzanie uporządkowanym procesem wynajmu urządzeń

Automatyzacja rozliczania umów

Ograniczenie ilości pomyłek powstających przy obsłudze rozliczeń

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.