Rozwiązania
Zamów prezentację

Magazyn i dokumenty magazynowe

w systemie Aura Business

Zarządzanie gospodarką magazynową

Aura Business umożliwia zarządzanie stanami magazynowymi na dwa sposoby. Pierwszy z nich to obsługa magazynu za pomocą naszego rozwiązania. W tym wariancie informacje o aktualnych stanach magazynowych, cennikach i inne, ustalane są bezpośrednio w systemie Aura Business. Drugi sposób umożliwia obsługę stanów magazynowych poprzez integrację z systemem ERP wykorzystywanym w przedsiębiorstwie. Dane o stanach są dostępne w naszym rozwiązaniu, co pozwala na tworzenie ofert i zamówień po stronie rozwiązania Aura Business, z zachowaniem aktualnych stanów magazynowych. Integracja przebiega w dwie strony.


W obu przypadkach rozwiązanie Aura Business gwarantuje sprawną obsługę magazynu. Informacje dotyczące stanów są aktualne i zawsze dostępne, nie ważne w jakim miejscu znajduje się pracownik. To rozwiązanie niweluje pomyłki, pozwala na sprawne zarządzanie gospodarką magazynową, a także w znacznym stopniu oszczędza czas, ponieważ produkty dostępne w systemie, wykorzystywane są do szybkiego tworzenia wszelkich dokumentów np. ofert, zamówień, faktur. Pracownik nie przepisuje pozycji z dokumentu na dokument, a jedynie wybiera interesujące go produkty i wpisuje ich ilości.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Wygodne i szybkie tworzenie dokumentów magazynowych

Pełna historia wszystkich zleceń i wykorzystanych produktów

Możliwość zarządzania wieloma magazynami

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.