Rozwiązania
Umów konsultację

Zarządzanie budżetem zlecenia

w systemie Aura Business

Precyzyjne określanie budżetu

Zarządzanie kosztami związanymi z realizacją zlecenia, jego rentownością oraz rozliczeniem stanie się maksymalnie precyzyjne z modułem Aura Service Management Suite. Moduł do serwisu zapewnia możliwość ewidencjonowania dowolnie określonych środków wykorzystanych w trakcie obsługi zlecenia, np. zużytych części, czasu pracy, długości pokonanych tras czy kosztów usług obcych. Dzięki temu opisy zleceń są szczegółowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy.


Szacowanie rentowności zleceń

Rozliczenia kosztów może dokonać zarówno uprawniony serwisant, jak i osoba odpowiedzialna za nadzór zleceń. Na podstawie tych samych informacji można także precyzyjnie określić rentowność zlecenia. Szacowanie rentowności oraz efektywne zarządzanie częściami zamiennymi możliwe jest dzięki integracji systemu Aura Service Management Suite z systemami transakcyjnymi i magazynowymi (np. z dowolnym systemem ERP). Gromadzone w systemie do zarządzania budżetem zlecenia informacje są również bogatym źródłem wiedzy niezbędnej do określenia kluczowych parametrów, jakie będą miały wpływ na koszty związane z obsługą zleceń w przyszłości.

Wdrożenie systemu Aura Business podniosło jakość usług świadczonych przez Serwis EURA-TECH. Automatyzacja działań niektórych obszarów procesu rozpatrywania zleceń reklamacyjnych dla Klienta Detalicznego, jak również Kontrahenta, przyspieszyła obsługę zgłoszeń reklamacyjnych.

Stanisław Jagielski, Eura-Tech

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Szczegółowe ewidencjonowanie środków wykorzystanych do realizacji zlecenia

Łatwe i szybkie rozliczanie kosztów zlecenia

Baza informacji pozwalająca na adekwatne szacowanie rentowności

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.