Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie pracą brygad

w systemie Aura Business

Zarządzanie zespołem nie należy do najprostszych zadań, a gdy zespołów jest kilka, koordynacja ich pracą to naprawdę trudna sztuka. Dzięki funkcjonalności kierowania pracą brygad serwisowych, Aura Business jest pomocnym narzędziem dla managerów i wykonawców zleceń. Wykres Gantta w przejrzysty sposób prezentuje terminy realizacji projektów przypisanych do konkretnych zespołów. Czas wykonania może być podzielony na dni, a nawet na pojedyncze godziny. Pozwala to na ustrukturyzowanie wielu podejmowanych przedsięwzięć oraz procesów zachodzących w firmie.


Dzięki tej funkcjonalności łatwo zdiagnozować, w której brygadzie i w jakim okresie, są dostępne wolne moce przerobowe. Kierownik może rozplanować zadania w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać wolne zasoby. Z poziomu wykresu zespół może w łatwy sposób podejrzeć, czego dotyczy przydzielony im projekt. Numer z tabeli przekierowuje do karty ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi projektu, ustaleniami i wykonanymi czynnościami. Tam określa się także odpowiedzialną brygadę oraz czas na zakończenie zlecenia. Tak uporządkowane prace zespołowe to komfort pracy zarówno działu serwisowego, jak i kierownictwa.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Przejrzystość harmonogramu zleceń

Zwiększenie wydajności pracy zespołów

Przyspieszenie czasu realizacji zleceń

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.