Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Rozwiązania E-Commerce

Automatyzacja sprzedaży i samoobsługa klienta


Dedykowane rozwiązania E-Commerce

Aura Business E-Commerce to rozwiązanie biznesowe dla średnich i dużych organizacji, które chcą zautomatyzować sprzedaż, dzięki samoobsłudze klienta B2B lub B2C. Nasza platforma B2B to jeden z najbardziej elastycznych systemów do sprzedaży internetowej B2B na polskim rynku. Dopasowuje się on w pełni do indywidualnych wymagań danego przedsiębiorstwa. Co więcej, Aura Business E-Commerce integruje się z każdym systemem ERP i wieloma innymi rozwiązaniami.


Usprawnij sprzedaż hurtową i detaliczną

Rozwiązania E-Commerce oferowane w ramach systemu Aura Business są ultra elastyczne, dlatego idealnie dostosują się do sposobu działania Twojego przedsiębiorstwa. Możesz wybrać spośród gotowych rozwiązań lub możemy stworzyć dla Ciebie zupełnie nowe funkcjonalności. Jeżeli chcesz, możemy rozpocząć współpracę od mniejszego projektu i w dogodnym dla Ciebie czasie rozwijać nowe możliwości.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, DEDRA Exim

Korzyści z wdrożenia rozwiązania Aura Business E-Commerce

Aura B2B oferuje wiele dedykowanych funkcji, które pomogą Ci m.in.:

dotrzeć do większej grupy klientów i zwiększyć obroty,

zautomatyzować i usprawnić proces zamówień i obsługi klienta,

przyspieszyć realizację zamówień,

wprowadzić samoobsługę klienta np. poprzez samodzielne składanie zamówień lub reklamacji w panelu klienta,

usprawnić komunikację z klientem, informować o nowościach,

atrakcyjnie przedstawić złożoną ofertę,

zadbać o samoobsługę, także przy samodzielnym tworzeniu wielowariantowego zamówienia,

sprawnie obsługiwać procesy reklamacyjne,

uporządkować kwestie windykacyjne.

Obsługa zapytań ofertowych odbywa się za pośrednictwem systemu i nie wymaga bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem handlowym. W ten sposób klient może składać zapytania w dogodnym dla siebie momencie. Minimum i maksimum logistyczne pozwoli Ci lepiej kontrolować sprzedaż w firmie. Nie pozwól, aby koszt sprzedaży Twoich produktów był wyższy niż przychód! Co jeszcze? Jeśli zdecydujesz się na automatyzację obsługi zwrotów, Twoi klienci będą mogli samodzielnie zgłaszać reklamacje i zwroty towarów. Możesz też zachęcić swoich klientów do składania większych zamówień, decydując się na funkcjonalność umożliwiającą pakietowe zamawianie produktów.

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Sprzedaż internetowa 24/7

Samoobsługa klientów biznesowych i detalicznych

Usprawnienie kluczowych procesów biznesowych

Usprawnienie komunikacji z klientami

Galeria zdjęć

Aura Business E-Commerce — wybrane możliwości

Aura Business E-Commerce jest systemem dedykowanym i możemy go dla Ciebie rozszerzyć o dowolne możliwości.

Baza rozwiązań E-Commerce

Integracje

System Aura Business E-Commerce umożliwia sprzedaż wielokanałową poprzez szereg sprawdzonych i wydajnych integracji na wielu poziomach, w różnych obszarach, automatyzując i optymalizując istotne procesy biznesowe.

StreamsoftSAPComarch ERP OptimaComarch CDN XLSubiekt GTSage SymfoniaWapro Wf-MagExactNavireoHumansoft CORAXenova365Impuls ERP

oraz inne rozwiązania klasy ERP

Nasi klienci

Zaufali nam między innymi

Sprawdź więcej

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business E-Commerce może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.