Rozwiązania
Zamów prezentację

Wysyłka SMS do kontrahentów

Efektywny kanał komunikacji w Aura Business CRM

Powiadom ich SMSem

Planujesz akcję promocyjną? Chcesz nagrodzić wybranych klientów rabatem? A może wybierasz się na targi i chcesz zaprosić kontrahentów na swoje stoisko? Bądź w kontakcie z nimi i pogłębiaj relacje. Wybierz ze swojej bazy osoby kontaktowe, które chcesz o czymś poinformować, umieść je w schowku i wyślij im wiadomość SMS! Zostanie automatycznie wysłana wyłącznie pod numer telefonu komórkowego, zapisany w karcie kontrahenta. Dzięki temu informacje handlowe i marketingowe mają dużo większą szansę na dotarcie do zainteresowanych.


Automatyzuj komunikację

Ponadto wysyłkę SMS można zautomatyzować. Przeanalizuj procesy zachodzące w Twojej firmie, zastanów się o czym i w jakim momencie warto powiadomić klienta, zaplanuj przebieg takiej komunikacji i pozwól systemowi Aura Business zająć się resztą!Przykład 1: Firma X podpisała 12 miesięczną umowę z klientem. Tuż przed zakończeniem umowy system automatycznie wysyła do klienta SMS, przypominający o tym fakcie. Handlowiec otrzymuje informację w karcie kontrahenta o zbliżającym się końcu umowy. Dzięki temu może skontaktować się z poinformowanym już klientem, w celu ustalenia nowych warunków współpracy.


Przykład 2: Klient złożył reklamację w firmie Y. Produkt został przyjęty do naprawy. Po jej zakończeniu serwisant zmienił status zlecenia na zrealizowane. Klient automatycznie otrzymał SMS z informacją, że jego sprzęt czeka na odbiór.

Wdrożenie systemu Aura Business podniosło jakość usług świadczonych przez Serwis EURA-TECH. Automatyzacja działań niektórych obszarów procesu rozpatrywania zleceń reklamacyjnych dla Klienta Detalicznego, jak również Kontrahenta, przyspieszyła obsługę zgłoszeń reklamacyjnych.

Stanisław Jagielski, Eura-Tech

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczne docieranie do klientów z informacjami

Grupowanie odbiorców i personalizacja komunikatów

Oszczędność czasu i usprawnienie komunikacji z klientem

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.