Rozwiązania
Zamów prezentację

BEZPIECZEŃSTWO W SYSTEMIE AURA BUSINESS

Jak dbamy o zabezpieczenie Twoich danych?

Dostarczając oprogramowanie z zakresu CRM, B2B i Service Management, jesteśmy odpowiedzialni za przetwarzanie wielu danych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by przepływ informacji przebiegał sprawnie, ale i bezpiecznie. Sprawdź jak możemy zwiększyć ochronę Twojego systemu!

Posiadamy certyfikat ISO/IEC 27001

Nasza firma wdrożyła najwyższe normy bezpieczeństwa informacji i uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO/IEC 27001. Mamy uporządkowane strategie zarządzania przepływem informacji, a to oznacza, że powierzone przez Ciebie dane, są u nas w pełni bezpieczne. Dlaczego?


 • Starając się o uzyskanie takiego dokumentu, musieliśmy spełnić rygorystyczne wymogi prawne z zakresu ochrony danych osobowych.
 • Zminimalizowaliśmy zagrożenie pojawienia się potencjalnych incydentów, które mogłyby zaburzyć przepływ informacji wewnątrz firmy.
 • Wypracowaliśmy scenariusze działania, aby szybko reagować, zgodnie z gotowymi i zatwierdzonymi procedurami naprawczymi.


Dowiedz się więcej o ISO/IEC 27001 tutaj.

Stabilny hosting u lidera w branży

Oprogramowanie Aura Business można zakupić jednorazowo lub wynajmować i rozliczać się abonamentowo. To Ty decydujesz gdzie Twój system zostanie zainstalowany - czy chcesz użyć własnej infrastruktury sprzętowej, czy zlecić tę usługę nam. Współpracujemy z jednym z czołowych dostawców przestrzeni serwerowej w Europie. Decydując się na hosting, masz pewność, że:


 • program Aura Business zainstalowany jest w jednym z najlepiej rozwiniętych DataCenter w Europie,
 • serwer jest zgodny z jednymi z najwyższych standardów bezpieczeństwa - Tier III,
 • przetwarzane informacje znajdują się w obrębie Unii Europejskiej, zgodnie z wymogami narzuconymi przez ustawę RODO.

Protokół SSL

Aby strona, na której znajduje się Twój system Aura Business, widniała jako zaufana, warto wdrożyć w niej protokół bezpieczeństwa - SSL. Rekomendujemy go głównie w przypadku programów udostępnianych nie tylko pracownikom, ale i klientom (czyli platforma B2B bądź serwisowy Panel Klienta). Będą mieli pewność, że korzystają z zabezpieczonej witryny, a ich dane są chronione. Poufność przesyłanych informacji przyda się również w przypadku systemu CRM, w którym gromadzone są liczne kontakty.


 • Zabezpieczenie połączenia sieciowego na linii serwer - domena.
 • Szyfrowanie przesyłanych danych.
 • Zwiększenie wiarygodności witryny i zaufania klientów do Twojej firmy.

Regularne kopie zapasowe

Jeśli korzystasz z naszej usługi hostingowej, możemy wykonywać codzienne kopie zapasowe systemu. Zwiększamy w ten sposób bezpieczeństwo i chronimy Twoją firmę, przed utratą danych. Backupy przechowujemy na oddzielnym środowisku serwerowym, zatem w razie potrzeby jesteśmy w stanie szybko przywrócić dane zebrane w Aura Business.


 • Odciążenie działu IT w Twojej firmie.
 • Zabezpieczenie przed ewentualną utratą danych.
 • Zachowanie ciągłości pracy w Twojej organizacji.

Bezpieczne logowanie

W systemie Aura Business możesz zdecydować, jak "silne" hasła do swoich kont mają utworzyć użytkownicy (ile znaków i jak zróżnicowanych). Do tego, administrator ustala co jaki okres czasu wszyscy mają zmieniać hasła dostępu do swoich profili (np. raz na 3 miesiące), zwiększając tym samym bezpieczeństwo ich kont. Ponadto można też skonfigurować maksymalną liczbę pomyłek przy logowaniu, po przekroczeniu której, dane konto zostaje zablokowane. Jeżeli błąd popełnił pracownik - osoba zarządzająca systemem może odblokować mu dostęp. Jest to dodatkowa zapora chroniąca przed potencjalnym włamaniem na profil użytkownika.


 • Zabezpieczenie systemu przed potencjalnym wyciekiem danych.
 • Regularne wzmacnianie ochrony dostępu do informacji systemowych.
 • Minimalizowanie ryzyka włamania na konto pracownika.

Najnowsza technologia

Regularnie wydajemy aktualizacje oprogramowania Aura Business, które usprawniają między innymi obszary związane z bezpieczeństwem. Śledzimy najnowsze trendy, aby klienci korzystali z systemu o najwyższych dostępnych standardach.


 • Sprawne przeprowadzanie aktualizacji systemu i serwera.
 • Nieustanny rozwój oprogramowania i dostosowywanie go do nowoczesnych technologii.
 • Zabezpieczenie przed potencjalnym ryzykiem wycieku danych.

Rozbudowane uprawnienia

Bez względu na to czy korzystasz z modułu CRM, B2B czy Service Management - w systemie Aura Business jedną z najbardziej rozbudowanych i elastycznych sekcji są uprawnienia użytkowników. To miejsce, w którym tworzysz profile pracowników - zwykle powiązane z ich stanowiskami i zakresem obowiązków. Określasz elementy systemu, do których mają mieć dostęp, co mogą widzieć, a co edytować. Podobnie jest w przypadku konfiguracji profilu klienta - w zależności od tego ile informacji chcesz mu zaprezentować (np. podgląd oferty produktowej, dostęp do faktur, możliwość dodawania komentarzy w zleceniu serwisowym), do takich obszarów nadajesz uprawnienia.


 • Elastyczne zarządzanie profilami uprawnień pracowników.
 • Praca na jednym systemie z wyodrębnieniem konkretnych sekcji odpowiednim użytkownikom.
 • Zabezpieczenie przed wprowadzeniem przez pracowników niepożądanych zmian w systemie.

Dostosowanie do polityki bezpieczeństwa

Jeżeli Twoja firma dodatkowo posiada wewnętrzne zasady bezpieczeństwa przetwarzania i przepływu danych, możemy dostosować nasze oprogramowanie pod te wymogi. Aura Business to system dedykowany, który odpowiada indywidualnym procesom każdej firmy. Zatem poza standardowymi funkcjami, jesteśmy otwarci na wprowadzanie dodatkowych modyfikacji.


 • Dopasowanie oprogramowania do indywidualnych wymogów Twojej firmy.
 • Zachowanie polityki bezpieczeństwa zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
 • Spójny i bezpieczny system do zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie.

Monitoring stabilności

Stworzyliśmy mechanizm kontrolujący pracę oprogramowania Aura Business. Jeżeli zostaną wykryte nieprawidłowości związane ze stabilnością systemu bądź tworzonych kopii zapasowych, automatycznie zostaje wysłany alert do osoby odpowiedzialnej za opiekę nad danym programem. Dzięki temu może ona szybko zweryfikować źródło błędu i błyskawicznie podjąć kroki przywracające prawidłowe działanie.


 • Stała kontrola stabilności przepływu informacji.
 • Automatyczne wykrywanie nieprawidłowości.
 • Przyspieszenie działań naprawczych.

Korzyści dla Twojej firmy

z wdrożenia systemu Aura Business

Spełnienie norm prawnych w zakresie bezpieczeństwa

Przetwarzanie danych zgodnie z wymogami RODO

Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa

Szybka reakcja na potencjalne zagrożenia

Dostosowanie do indywidualnej polityki bezpieczeństwa

Elastyczne zarządzanie uprawnieniami pracowników

Chcesz przekonać się w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.