Wywiady

Rozmowy na temat skutecznej sprzedaży, obsługi klienta oraz nowoczesnej technologii

Serdecznie witamy w naszej sekcji poświęconej wywiadom. Od dwóch lat intensywnie tworzymy liczne vlogi z zakresu sprzedaży i działań handlowych, marketingu czy zarządzania usługami. Teraz zdecydowaliśmy na rozszerzenie tej formy aktywności - przedstawiamy wywiady z ekspertami i praktykami w dziedzinie rozwiązań informatycznych. To format, w którym poruszamy wszystkie najbardziej interesujące Was zagadnienia, nie stroniąc jednocześnie od tematów tabu i kontrowersyjnych pytań. Oto wszystko, co chcielibyście wiedzieć o branży technologicznej, ale baliście się zapytać. :)

Czym jest analiza przedwdrożeniowa?
Dlaczego to must-have wdrożenia systemu dedykowanego?

Jeśli zastanawiałeś się na czym polega analiza przedwdrożeniowa ten odcinek jest właśnie dla Ciebie! W przystępny sposób wyjaśniamy wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z analizą przedwdrożeniową oraz zwracamy uwagę na jej korzyści. Najważniejszym celem jest dla nas dopasowanie się do potrzeb klienta.

Porażki wdrożeń CRM: dlaczego się nie udaje?
Wywiad z CEO Questy, Łukaszem Tadyszakiem

W drugim odcinku naszej serii wywiadów poświęconych efektywnej sprzedaży, najnowszej technologii oraz obsłudze klienta, ponownie prowadzimy rozmowę z CEO Questy, Łukaszem Tadyszakiem. W ramach kontrastu do częstych rozmów o wdrożeniach systemów informatycznych w firmach, postanowiliśmy poruszyć temat tabu i przyjrzeć się bliżej porażkom takich wdrożeń. Obejrzyj ten wywiad już teraz i dowiedz się, co jest ich najczęstszym powodem i co należy zrobić, by ustrzec się przed taką sytuacją?

Co to jest system CRM: czy sama instalacja wystarczy?
Wywiad z CEO Questy, Łukaszem Tadyszakiem

To pierwszy odcinek, który rozpoczyna serię filmów na temat obsługi klienta, sprzedaży i technologii. Co to jest CRM - czy system wystarczy jedynie zainstalować i pozwolić, by cała reszta zadziała się sama? Na to i na wiele innych pytań odpowiada Łukasz Tadyszak, CEO Questy.

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 20 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

+48 506 504 540
  • Blog
  • Vlog
  • Wywiady
  • FAQ
  • RODO
  • Doinansowanie
  • Bezpieczeństwo
  • Dla Partnera
  • Finansowanie