Rozwiązania
Umów konsultację

Autor: Zespół Questy

CRM

CRM dla małej firmy

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo, ale potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

11 grudnia 2018

W obecnych czasach wsparcie oprogramowania CRM jest kluczowe, niezależnie od tego czy jesteś właścicielem dużej firmy czy reprezentujesz mniejszy podmiot, ale rozwijający się w niszowej branży. Ze względu specyfikę Twojego biznesu możesz mieć niestandardowe potrzeby, które może rozwiązać dedykowany CRM.

Aura Business świetnie sprawdzi się przy wsparciu zaawansowanych procesów, z którym nie poradzi sobie gotowe oprogramowanie. Co ważniejsze — w jednym rozwiązaniu wspiera procesy z obszarów marketingu, sprzedaży i zarządzania usługami.

Jesteśmy producentami dedykowanych rozwiązań CRM, platform B2B oraz systemów wspierających zarządzanie usługami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy produkt do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa.

Aura CRM to najbardziej elastyczny system CRM dla małej firmy na polskim rynku. Tworzymy rozwiązania, które są komplementarne dla systemu ERP wykorzystywanego w Twojej firmie. Integrujemy się np. z:

 • Subiekt GT,
 • Symfonia Handel,
 • Asseco Wapro WF-Mag,
 • Exact,
 • pełna baza integracji znajduje się tutaj.

Wdrażanie nowego rozwiązania to spore wyzwanie. Często towarzyszą mu uzasadnione obawy. Właśnie dlatego głównym celem naszej firmy jest przede wszystkim wprowadzenie korzystnej zmiany w Twojej organizacji.

Wsparcie naszego, doświadczonego zespołu, będzie miało wpływ na sukces Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu proces wdrożenia będzie sprawny.

Jesteśmy pewni naszych produktów, które są przez nas wdrażane od kilkunastu lat i są stale rozwijane. W związku z tym, gwarantujemy sukces wdrożenia — sprawdź, w jaki sposób go osiągamy.

Wdrożenie dedykowanego systemu CRM dla małej firmy

Przed wdrożeniem indywidualnego rozwiązania w Twoim biznesie należy przeprowadzić analizę biznesową. Jej celem jest ustalenie potrzeb, celów oraz zakresu projektów. Jednakże nie oznacza to kilkuletniego wdrażania rozwiązań.

W naszej firmie staramy się skrócić czas wdrożenia do minimum. Projekt jest dostarczany przez nas etapowo, aby nie zablokować możliwości korzystania z systemu i osiągania pierwszych sukcesów.

Nasza oferta jest zawsze dopasowana do wizji rozwoju naszego klienta. Zdarza się tak, że współpraca rozpoczyna się od naszego mniejszego produktu, gdzie koszt i czas dostarczania jest bardzo atrakcyjny. A w kolejnych etapach rozwoju Twojego przedsiębiorstwa — zwiększamy możliwości oprogramowania.Kluczowe cechy systemu CRM dla średniej firmy

Poszukując systemu CRM dla dużej firmy warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalności rozwiązania, które w przypadku dopasowanych systemów często tworzone są indywidualnie dla klienta, ale także na cechy takie jak:

 • konfigurowalność rozwiązania,
 • integracje z systemami zewnętrznymi,
 • skalowalność rozwiązania.

Ważne jest także:

 • oferowanie wygodnego sposobu finansowania projektów,
 • stały rozwój oprogramowania i wykorzystanie najlepszej technologii,
 • zapewnienie kompleksowego wsparcia,
 • wsparcie w zarządzaniu zmianą i transfer know-how.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może zostać wykorzystany w małej firmie?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.