Rozwiązania
Umów konsultację

Autor: Zespół Questy

CRM

CRM dla średniej firmy

Zarządzasz średnią firmą i potrzebujesz indywidualnego rozwiązania?

17 grudnia 2018

Oprogramowanie Aura Business nie jest jedynie systemem CRM dla średniej firmy, ale także elastycznym rozwiązaniem, które usprawnia procesy w biznesie. Jest to bardzo funkcjonalny i komplementarny dla ERP, system wspierający marketing, zarządzanie usługami oraz sprzedaż.

Aura CRM doskonale sprawdza się w zaawansowanych lub niszowych procesach, które trudno obsłużyć gotowymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

Questy od wielu lat zajmuje się tworzeniem autorskich i dedykowanych rozwiązań w obszarze zarządzania relacjami z klientami, sprzedaży hurtowej oraz zarządzania procesami. Podczas projektowania oprogramowania uwzględniamy specyfikę biznesu oraz dostosowujemy technologię do wizji rozwoju przedsiębiorstwa.

Aura CRM to najbardziej konfigurowalny system CRM dla średnich firm na polskim rynku. Tworzymy rozwiązania, które mogą być zintegrowane z programem handlowo-magazynowym wykorzystywanym w Twoim przedsiębiorstwie. Należą do nich między innymi:

 • Subiekt GT,
 • Symfonia Handel,
 • Asseco Wapro WF-Mag,
 • Exact,
 • pełna baza integracji znajduje się tutaj.

Wdrażanie oprogramowania to duże wyzwanie dla przedsiębiorstwa. Często towarzyszą mu uzasadnione obawy dotyczące czasu wdrożenia oraz napotykanych ewentualnych trudności. Wychodząc na przeciw klientom zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu. Wspieramy klienta w osiąganiu pierwszych sukcesów już po krótkim czasie od chwili wdrożenia.

Nasze produkty to gwarancja jakości. Rozwiązania, które oferujemy są przez nas wdrażane od kilkunastu lat i są stale rozwijane. W związku z tym, gwarantujemy sukces — sprawdź, w jaki sposób go osiągamy.

Wdrożenie indywidualnego rozwiązania CRM dla średniej firmy

Przed wdrożeniem dedykowanego systemu w Twojej firmie konieczne jest przeprowadzenie analizy biznesowej. Dzięki temu zostaną ustalone potrzeby, cele oraz zakres projektów. Ale nie oznacza to, że wdrożenie trwa przez długi czas.

Jako producent staramy się skracać czas wdrożenia do minimum, a projekt jest dostarczany etapami, aby nie zablokować możliwości korzystania z systemu i osiągania pierwszych sukcesów.

Oferta, którą dysponujemy jest ļzawsze dostosowana do wizji rozwoju biznesu klienta. Rozpoczęcie współpracy jest możliwe od wdrożenia mniejszego i prostszego oprogramowania, które będzie rozwijane wraz z rozrostem Twojego przedsiębiorstwa.Kluczowe cechy systemu CRM dla średniej firmy

Poszukując systemu CRM dla dużej firmy warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalności rozwiązania, które w przypadku dopasowanych systemów często tworzone są indywidualnie dla klienta, ale także na cechy takie jak:

 • konfigurowalność rozwiązania,
 • integracje z systemami zewnętrznymi,
 • skalowalność rozwiązania.

Ważne jest także:

 • oferowanie wygodnego sposobu finansowania projektów,
 • stały rozwój oprogramowania i wykorzystanie najlepszej technologii,
 • zapewnienie kompleksowego wsparcia,
 • wsparcie w zarządzaniu zmianą i transfer know-how.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może wesprzeć działanie średniej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.