CRM dla małej firmy

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo, ale potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Poszukujesz systemu CRM dla małej firmy?

W obecnych czasach wsparcie oprogramowania CRM jest kluczowe, niezależnie od tego czy jesteś właścicielem dużej firmy czy reprezentujesz mniejszy podmiot, ale rozwijający się w niszowej branży. Ze względu specyfikę Twojego biznesu możesz mieć niestandardowe potrzeby, które może rozwiązać dedykowany CRM.

Aura Business świetnie sprawdzi się przy wsparciu zaawansowanych procesów, z którym nie poradzi sobie gotowe oprogramowanie. Co ważniejsze — w jednym rozwiązaniu wspiera procesy z obszarów marketingu, sprzedaży i zarządzania usługami.

Jesteśmy producentami dedykowanych rozwiązań CRM, platform B2B oraz systemów wspierających zarządzanie usługami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy produkt do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa.

Aura CRM to najbardziej elastyczny system CRM dla małej firmy na polskim rynku. Tworzymy rozwiązania, które są  komplementarne dla systemu ERP wykorzystywanego w Twojej firmie. Integrujemy się np. z:

Wdrażanie nowego rozwiązania to spore wyzwanie. Często towarzyszą mu uzasadnione obawy. Właśnie dlatego głównym celem naszej firmy jest przede wszystkim wprowadzenie korzystnej zmiany w Twojej organizacji.

Wsparcie naszego, doświadczonego zespołu, będzie miało wpływ na sukces Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu proces wdrożenia będzie sprawny.

Jesteśmy pewni naszych produktów, które są przez nas wdrażane od kilkunastu lat i są stale rozwijane. W związku z tym, gwarantujemy sukces wdrożenia — sprawdź jak to robimy.

Wdrożenie dedykowanego systemu CRM dla małej firmy

Przed wdrożeniem indywidualnego rozwiązania w Twoim biznesie należy przeprowadzić analizę biznesową. Jej celem jest ustalenie potrzeb, celów oraz zakresu projektów. Jednakże nie oznacza to kilkuletniego wdrażania rozwiązań.

W naszej firmie staramy się skrócić czas wdrożenia do minimum. Projekt jest dostarczany przez nas etapowo, aby nie zablokować możliwości korzystania z systemu i osiągania pierwszych sukcesów.

Nasza oferta jest zawsze dopasowana do wizji rozwoju naszego klienta. Zdarza się tak, że współpraca rozpoczyna się od naszego mniejszego produktu, gdzie koszt i czas dostarczania jest bardzo atrakcyjny. A w kolejnych etapach rozwoju Twojego przedsiębiorstwa — zwiększamy możliwości oprogramowania. 

Najważniejsze obszary w systemie CRM dla małej firmy

Szanse
sprzedaży

Wiedza
o kontrahentach

Planowanie
pracy

Zarządzanie
ofertowaniem

Integracje
z programem handlowym

Konfiguracja
produktów

Raportowanie

Kontrahenci
na mapie

Najważniejsze cechy systemu CRM dla małej firmy

Poszukując systemu CRM dla dużej firmy warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalności rozwiązania, które w przypadku dopasowanych systemów często tworzone są indywidualnie dla klienta, ale także na cechy takie jak:

  • Konfigurowalność rozwiązania
  • Integracje z systemami zewnętrznymi
  • Skalowalność rozwiązania

Ważne jest także:

  • Oferowanie wygodnego sposobu finansowania projektów
  • Stały rozwój oprogramowania i wykorzystanie najlepszej technologii
  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia
  • Wsparcie w zarządzaniu zmianą i transfer know-how
CRM dla dużej firmy - Aura Business

Zaufali nam

grupa_mtp_znak_RGB
Unilever
Kompania piwowarska
Oprogramowanie dla sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń - Aura Business
Oprogramowanie dla sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń - Aura Business
DKS
SABMiller
Kospel
Metal-Fach
Dedra
mfo
Zibi
Europart
Klienci-Eura-Tech-
Grupa Ever
Digital solutions
logo_SKK
Kernau Witaj w Domu
Pikselomania
mkj-logotyp
axium
YG-1
gtlogodark
axtel
car port
Klienci Aura Business - Copy System
Aermec-logotyp
Oprogramowanie dla sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń - Aura Business

Chcesz porozmawiać o wdrożeniu systemu CRM w Twojej firmie?