CRM dla średniej firmy

Zarządzasz średnią firmą i potrzebujesz indywidualnego rozwiązania?

Oprogramowanie Aura Business nie jest jedynie systemem CRM dla średniej firmy, ale także elastycznym rozwiązaniem, które usprawnia procesy w biznesie. Jest to bardzo funkcjonalny i komplementarny dla ERP, system wspierający marketing, zarządzanie usługami oraz sprzedaż.

Aura CRM doskonale sprawdza się w zaawansowanych lub niszowych procesach, które trudno obsłużyć gotowymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

Questy od wielu lat zajmuje się tworzeniem autorskich i dedykowanych rozwiązań w obszarze zarządzania relacjami z klientami, sprzedaży hurtowej oraz zarządzania procesami. Podczas projektowania oprogramowania uwzględniamy specyfikę biznesu oraz dostosowujemy technologię do wizji rozwoju przedsiębiorstwa.

Aura CRM to najbardziej konfigurowalny system CRM dla średnich firm na polskim rynku. Tworzymy rozwiązania, które mogą być zintegrowane z programem handlowo-magazynowym wykorzystywanym w Twoim przedsiębiorstwie. Należą do nich między innymi:

Wdrażanie oprogramowania to duże wyzwanie dla przedsiębiorstwa. Często towarzyszą mu uzasadnione obawy dotyczące czasu wdrożenia oraz napotykanych ewentualnych trudności. Wychodząc na przeciw klientom zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu. Wspieramy klienta w osiąganiu pierwszych sukcesów już po krótkim czasie od chwili wdrożenia.

Nasze produkty to gwarancja jakości. Rozwiązania, które oferujemy są przez nas wdrażane od kilkunastu lat i są stale rozwijane. W związku z tym, gwarantujemy sukces  — sprawdź, w jaki sposób go osiągamy.

Wdrożenie indywidualnego rozwiązania CRM dla średniej firmy

Przed wdrożeniem dedykowanego systemu w Twojej firmie konieczne jest przeprowadzenie analizy biznesowej. Dzięki temu zostaną ustalone potrzeby, cele oraz zakres projektów. Ale nie oznacza to, że wdrożenie trwa przez długi czas.

Jako producent staramy się skracać czas wdrożenia do minimum, a projekt jest dostarczany etapami, aby nie zablokować możliwości korzystania z systemu i osiągania pierwszych sukcesów.

Oferta, którą dysponujemy jest ļzawsze dostosowana do wizji rozwoju biznesu klienta. Rozpoczęcie współpracy jest możliwe od wdrożenia mniejszego i prostszego oprogramowania, które będzie rozwijane wraz z rozrostem Twojego przedsiębiorstwa.

Najważniejsze obszary w systemie CRM dla średniej firmy

Zarządzanie
szansami sprzedaży

Baza wiedzy
o klientach

Koordynacja
pracy

Zarządzanie
ofertowaniem

Integracje
z ERP

Konfigurowalność
produktów

Dedykowane
raporty

Lokalizowanie 
kontrahentów

Kluczowe cechy systemu CRM dla średniej firmy

Poszukując systemu CRM dla dużej firmy warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalności rozwiązania, które w przypadku dopasowanych systemów często tworzone są indywidualnie dla klienta, ale także na cechy takie jak:

  • Konfigurowalność rozwiązania
  • Integracje z systemami zewnętrznymi
  • Skalowalność rozwiązania

Ważne jest także:

  • Oferowanie wygodnego sposobu finansowania projektów
  • Stały rozwój oprogramowania i wykorzystanie najlepszej technologii
  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia
  • Wsparcie w zarządzaniu zmianą i transfer know-how
CRM dla dużej firmy - Aura Business

Zaufali nam

grupa_mtp_znak_RGB
Unilever
Kompania piwowarska
Oprogramowanie dla sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń - Aura Business
Oprogramowanie dla sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń - Aura Business
DKS
SABMiller
Kospel
Metal-Fach
Dedra
mfo
Zibi
Europart
Klienci-Eura-Tech-
Grupa Ever
Digital solutions
logo_SKK
Kernau Witaj w Domu
Pikselomania
mkj-logotyp
axium
YG-1
gtlogodark
axtel
car port
Klienci Aura Business - Copy System
Aermec-logotyp
Oprogramowanie dla sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń - Aura Business

Chcesz porozmawiać o wdrożeniu systemu CRM w Twojej firmie?