Rozwiązania
Umów konsultację

Zdobądź dofinansowanie

na dedykowany system IT


Wdrożenie dedykowanego systemu, który usprawni procesy w przedsiębiorstwie, to spore przedsięwzięcie, które wymaga profesjonalnego podejścia. Bo - jeśli decydujesz się już na na taką inwestycję - jej efektem musi być rozwój Twojego biznesu. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań i doświadczonych firm IT.


Mamy świadomość, jak ważna decyzja stoi przed Tobą i na ile aspektów musisz zwrócić uwagę. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, na bieżąco monitorujemy ogłaszane konkursy, w ramach których możliwe jest pozyskanie dotacji na system Aura Business. Cyfryzacja procesów przedsiębiorstwa i innowacyjne rozwiązania są pożądanym kierunkiem, w którym powinna zmierzać polska gospodarka. Toteż chętnie podpowiemy Ci z jakich projektów możesz skorzystać, aby mieć szansę na dofinansowanie wdrożenia.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Z czego możesz skorzystać?

Kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji na systemy IT

Obniżenie kosztów wdrożenia dedykowanego systemu CRM / B2B / SM

Pomoc w kompletowaniu dokumentów i rozpisaniu projektu

Napisz do nas!

Chcesz dowiedzieć się z jakich dotacji możesz skorzystać? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Dane z formularza są nam potrzebne wyłącznie do tego, aby się z Tobą skontaktować oraz ustalić, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie. Możesz być pewien, że nie otrzymasz niechcianych wiadomości.

Łukasz Tadyszak, CEO, Questy

Aktualne dotacje, które możesz pozyskać

Obecnie przygotowujemy się do nadchodzącego projektu, który oficjalnie zostanie ogłoszony 6 września 2021,“Bony na cyfryzację”. Jego całościowy budżet sięga 110 milionów złotych.

Kto może z niego skorzystać? Małe i średnie przedsiębiorstwa, do 250 pracowników.

Minimalna wartość projektu: 60.000 zł.

Maksymalna wartość projektu: 300.000 zł. (przy czym na zakupy środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych - maksymalnie 150 000 zł).

Poziom dofinansowania: do 85%.

Termin naboru wniosków: 20.09 - 20.10.2021r.

Dofinansowaniu będą podlegały projekty polegające na zakupie usług programistycznych lub/i nabyciu oprogramowania gotowego, w tym w formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego czy księgowego) w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego w przedsiębiorstwie.

Więcej szczegółów poznamy na początku września.

Jeśli interesuje Cię wdrożenie dedykowanego systemu CRM, B2B lub Service Management - skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci z jakiego rozwiązania najlepiej skorzystać, a także sprawdzimy możliwości pozyskania dotacji dla Twojej firmy!

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.