Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Gwarancja sukcesu wdrożenia

Pewny zwrot z inwestycji


Wdrożenie nowego rozwiązania to zawsze duże wyzwanie. Naszym celem jest wprowadzenie korzystnej zmiany w Twojej organizacji. Oferujemy wsparcie doświadczonego i kompetentnego zespołu, który z sukcesem poprowadzi firmę przez cały proces wdrożenia. Jesteśmy pewni naszych rozwiązań, które wdrażamy już od kilkunastu lat i stale rozwijamy. W związku z tym, gwarantujemy sukces wdrożenia.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

W jaki sposób osiągamy sukces?

Projekt z jasną wizją rezultatu i sukcesu

Gotowość na zmiany w biznesie

Pewny partner technologiczny

Transfer know-how i wsparcie w zarządzaniu zmianą

Najlepsze dostępne technologie

Rozliczenie uzależnione od sukcesu

Projekt z jasną wizją rezultatu i sukcesu

W Questy realizujemy wyłącznie takie projekty, które mają jasne uzasadnienie biznesowe. Współpracę rozpoczynamy od zdefiniowania wizji i rezultatów, jakie przedsiębiorstwo chce osiągnąć. Poza wizją, na tym etapie staramy się precyzyjnie określić budżet projektu. Tylko w ten sposób możemy być pewni oczekiwanego zwrotu z inwestycji. Nie tworzymy rozwiązań, które nie przynoszą korzystnej zmiany w organizacji. Projekt rozpoczynamy od analizy biznesowej, której celem jest określenie niezbędnych działań koniecznych do tego, aby Wasza organizacja w jak najkrótszym czasie, osiągnęła zakładany zwrot z inwestycji. Efektem naszej pracy jest dokument analizy, stanowiący mapę drogową dla kolejnych działań. Jesteśmy pewni, że nie przerośnie nas skala wdrożenia i z sukcesem zrealizujemy nawet najtrudniejszy projekt. Natomiast jeżeli z jakiegoś powodu Wasze przedsiębiorstwo zdecyduje się wybrać innego partnera, otrzymacie od nas gotowy plan działania, który pozwoli osiągnąć wyznaczone cele.

Gotowość na zmiany biznesu

Świat coraz szybciej się zmienia. Projekt realizujemy etapowo, więc zawsze będziemy w stanie szybko skorygować kurs naszych działań. Nieprzewidywalna przyszłość nie stanowi zagrożenia dla wspólnego przedsięwzięcia, ponieważ nasze podejście oraz oferowane rozwiązania są niezwykle elastyczne. Współpracujemy z dużymi, wymagającymi organizacjami. Rozumiemy potrzebę dostosowania działań do długoterminowych planów i zmian oczekiwań biznesu. Wiemy, że w dłuższej perspektywie możecie planować wymianę lub wdrożenie nowych rozwiązań ERP. Nie jest to problemem, ponieważ nasze rozwiązania w każdej chwili możemy dostosować do wykorzystywanej przez Was technologii.

Pewny partner technologiczny

Już od 2002 roku wspieramy biznes nowoczesnymi rozwiązaniami. Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 600 projektów. Nasze rozwiązania na co dzień wspierają średnie i duże firmy w różnych gałęziach gospodarki. Chętnie przekażemy kontakt do naszych klientów, którzy będą najbliżsi Państwa branży. Nasze projekty realizujemy zgodnie z najlepszymi dostępnymi metodykami: PRINCE2 i SCRUM. Rozwiązania wspieramy w oparciu o dobre praktyki ITIL. Nasi pracownicy to cenieni analitycy wymagań, co potwierdza certyfikat REQB.

Transfer know-how i wsparcie w zarządzaniu zmianą

Oprócz oprogramowania przekażemy Wam także know-how efektywnego wykorzystania naszych rozwiązań. Przez lata działalności na rynku zebraliśmy doświadczenie i wiedzę, którą chcemy się podzielić. Wprowadzanie zmian w organizacji jest zawsze dużym wyzwaniem. Kluczową umiejętnością jest skuteczne zarządzanie tą zmianą. W tym zakresie również otrzymacie od nas wsparcie. Wspólnie określimy plan wdrożenia zmiany w przedsiębiorstwie, który sukcesywnie pomożemy Wam wdrażać. Jedną z najważniejszych ról podczas wdrożenia nowych rozwiązań odgrywają pracownicy, dlatego wyjaśnimy im cel zmiany oraz przeszkolimy, aby potrafili samodzielnie obsługiwać system. Celem wdrażanej technologii jest pomoc pracownikom w codziennych obowiązkach tak, aby wykonywali je lepiej i szybciej.

Najlepsze dostępne technologie

Nie stoimy w miejscu. Świat nowych technologii rozwija się bardzo dynamicznie. Mamy tego świadomość i dlatego stale rozwijamy naszą technologię i metodyki wdrażania. Zakres, w jakim wspieramy nasze rozwiązania, jest bardzo duży i zawsze dopasowany do potrzeb biznesu. Przestawimy Wam kilka wariantów wsparcia oraz ich koszty jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Nasze rozwiązanie nie będzie więc ciężarem dla Waszego działu IT. Natomiast jeżeli z jakiegoś powodu zdecydujecie się na samodzielny rozwój systemu, nie będziemy dla Was przeszkodą. Technologia, w jakiej tworzymy rozwiązanie, pozwoli Wam na to.

Rozliczenie uzależnione od sukcesu

Wiemy, że rozpoczynając współpracę, Wasza organizacja obdarza nas dużym zaufaniem. Chcemy się zrewanżować, oferując najlepszy, naszym zdaniem, model rozliczenia – rozliczenie za sukces. Jesteśmy pewni swoich kompetencji, dlatego oferujemy możliwość rozliczenia z dołu proporcjonalnie do etapu rozwoju projektu. Natomiast koszt związany z licencją rozliczymy dopiero w momencie rozpoczęcia eksploatacji systemu. Oferujemy również możliwość wynajmu licencji lub leasingu całego projektu. Ostatnia metoda umożliwia rozłożenie kosztu projektu nawet w perspektywie 5 lat (więcej o metodach finansowania).

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.