Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja CRM z Navireo

Oferowany przez nas system CRM świetnie sprawdza się w firmach, którym zależy na rozwoju procesów biznesowych. Aura CRM Suite jest elastycznym systemem, który może zostać dopasowany do zgłaszanych przez Ciebie potrzeb. Pozwoli Ci to na sprawne zarządzanie procesami sprzedażowymi oraz relacjami z klientami. Sprawna będzie także obsługa systemu — jest przejrzysty, intuicyjny i możesz korzystać z niego na każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu. W ten sposób możesz mieć wszystkie ważne informacje zawsze pod ręką. Wypróbuj system Aura CRM Suite — przekonaj się, jak skuteczne może być zarządzanie sprzedażą!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja pracy

Oszczędność czasu

Eliminacja ryzyka popełnienia błędów

Jak przebiega integracja CRM z Navireo?

  • dane o kontrahentach, ich poziomach cenowych oraz formach płatności,
  • dokumenty handlowe,
  • oferowane przez Twoją firmę produkty.


Automatyczna integracja CRM z Navireo

Współpraca naszego systemu CRM z Navireo została zautomatyzowana, dzięki czemu zostanie też ograniczona ilość Twoich obowiązków. Nie musisz już bowiem ręcznie przenosić danych! Żeby jeszcze bardziej zwiększyć Twój komfort, integracja zapewnia przenoszenie w czasie rzeczywistym istotnych dla Twojej firmy danych, takie jak stany magazynowe czy rozliczenia. Pozostałe informacje są natomiast wymieniane w określonych przedziałach czasowych.


Główne funkcje systemu CRM:

  • skuteczne planowanie sprzedaży,
  • monitorowanie szans sprzedaży,
  • zarządzanie siłami sprzedaży,
  • obsługa zamówień handlowców,
  • ofertowanie handlowców,
  • raporty,
  • mailing grupowy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.