Rozwiązania
Umów konsultację

Integracja CRM z SAP ERP

Aura Business to elastyczny i skuteczny system dla biznesu, w ramach którego oferujemy między innymi bardzo praktyczne rozwiązania CRM. Dzięki integracji z systemem SAP ERP, Twoja codzienna praca zostanie usprawniona i szybko dostrzeżesz realne oszczędności. Poza tym, nasz system CRM działa przeglądarkowo, co oznacza, że możesz go zabrać ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy Ci do tego urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Stały dostęp do najważniejszych informacji o kontrahentach i bieżących procesach sprzedażowych, a także do wszystkich funkcji systemu CRM to nie tylko duży komfort, ale też sposób na zwiększenie skuteczności działań Twojej firmy. Przekonaj się, jak łatwe może być zarządzanie sprzedażą z systemem Aura Business!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja pracy

Oszczędność czasu

Eliminacja ryzyka popełnienia błędów

Integracja CRM z SAP ERP — najczęściej przenoszone dane:

 • produkty oraz stany magazynowe,
 • kontrahenci i przypisane do nich rabaty oraz cenniki,
 • faktury i rozliczenia,
 • zamówienia realizowane przez klientów.


Integracja CRM z SAP ERP — sposób działania

Integracja CRM z SAP ERP to proces, który zachodzi w sposób automatyczny. Nie ma zatem potrzeby żadnej ingerencji ze strony użytkowników systemu. Wybrane dane (np. dokumenty sprzedaży, rozliczenia, stany magazynowe) są na bieżąco przenoszone do systemu CRM. Aktualizacja pozostałych danych odbywa się natomiast w określonych odstępach czasu. W integracji systemu Aura Business z systemem SAP ERP wykorzystujemy rozwiązania oparte o webservice oraz idoc.


Główne funkcje systemu CRM:

 • skuteczne planowanie sprzedaży,
 • monitorowanie szans sprzedaży,
 • zarządzanie siłami sprzedaży,
 • obsługa zamówień handlowców,
 • ofertowanie handlowców,
 • raporty,
 • mailing grupowy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.