Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja CRM z Streamsoft

Aura CRM Suite, czyli system skutecznie wspierający codzienną pracę działu handlowego, to bardzo elastyczne rozwiązanie — może zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Nasz system CRM pozwoli Ci zarządzać relacjami z klientami w skuteczny sposób i ułatwi realizację celów Twojego przedsiębiorstwa. Poznaj funkcje naszego systemu CRM, a w szczególności możliwość integracji z systemami IT wykorzystywanymi w Twojej firmie!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja pracy

Oszczędność czasu

Eliminacja ryzyka popełnienia błędów

Obszary, w jakich najczęściej przebiega integracja CRM z Streamsoft:

  • kartoteki kontrahentów, poziomy cenowe oraz formy płatności,
  • dokumenty zakupu i sprzedaży,
  • oferta produktowa.


Integracja CRM z Streamsoft — sposób funkcjonowania

Funkcjonowanie integracji naszego systemu CRM z systemem Streamsoft podlega automatyzacji. Najważniejsze dla Twojej firmy dane (np. stany magazynowe lub rozliczenia) zostają przenoszone pomiędzy systemami na bieżąco. Pozostałe informacje podlegają natomiast aktualizacji w określnych odstępach czasu. Wszystkie dane przenoszone są samoczynnie, a Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem! To koniec żmudnego i czasochłonnego przenoszenia danych. Przekonaj się, jak bardzo integracja CRM-u z systemem ERP może usprawnić Twoją codzienną pracę!


Główne funkcje systemu CRM:

  • skuteczne planowanie sprzedaży,
  • monitorowanie szans sprzedaży,
  • zarządzanie siłami sprzedaży,
  • obsługa zamówień handlowców,
  • ofertowanie handlowców,
  • raporty,
  • mailing grupowy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.