Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja CRM z Wf-Magiem

Aura CRM Suite to system wspierający zarządzanie sprzedażą oraz szeroko pojętym zarządzaniem relacjami z klientami. Jego wdrożenie może w znacznym stopniu usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy. Dzieje się tak dzięki praktycznym funkcjom systemu, takim jak monitorowanie szans sprzedaży, zarządzanie siłami sprzedaży czy też obsługa zamówień handlowców. Przekonaj się, jak łatwe może być podniesienie wyników!

Wdrożenie Aury CRM pozwoliło nam usprawnić komunikację wewnętrzną dotyczącą naszych kontrahentów, a także usystematyzować szeroką wiedzę na ich temat i ich potrzeby. Dzięki CRM mamy dostęp do całej historii danego kontrahenta, a zatem odpowiednio możemy dostosować działania marketingowe. CRM pomaga nam także bardzo sprawnie zdalnie organizować szkolenia w wielu lokalizacjach w Polsce.

Iwona Działach, hairtalk

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja pracy

Oszczędność czasu

Eliminacja ryzyka popełnienia błędów

Integracja CRM z Wf-Magiem — popularne obszary integracji:

  • kartoteki kontrahentów, poziomy cenowe oraz formy płatności,
  • dokumenty zakupu i sprzedaży,
  • oferta produktowa.


Integracja CRM z Wf-Magiem — mechanizm działania

Mechanizm działania integracji naszego systemu CRM z programem Wf-Mag został zautomatyzowany. Oznacza to, że dane są samoczynnie przenoszone pomiędzy systemami, a Ty zostajesz zwolniony z konieczności ręcznego ich przepisywania! Na Twój komfort pracy z pewnością wpłynie również fakt, że najistotniejsze informacje (np. stany magazynowe lub rozliczenia) przenoszone są na bieżąco. Pozostałe informacje podlegają natomiast aktualizacji w ustalonych wcześniej przedziałach czasowych.


Główne funkcje systemu CRM:

  • skuteczne planowanie sprzedaży,
  • monitorowanie szans sprzedaży,
  • zarządzanie siłami sprzedaży,
  • obsługa zamówień handlowców,
  • ofertowanie handlowców,
  • raporty,
  • mailing grupowy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.