Rozwiązania
Umów konsultację

Integracja z Active Directory

Aura Business to system przeznaczony dla firm, które chcą usprawnić procesy biznesowe. Dzięki elastyczności naszego rozwiązania, możemy dopasować je odpowiednio do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Możemy także zapewnić współpracę systemu Aura Business z niemal każdym systemem lub usługą. Jedną z gotowych integracji, którą możemy zaoferować, jest integracja z Active Directory.


Zasada działania

Integracja umożliwia automatyczne tworzenie kont pracowników w systemie na podstawie kont utworzonych w usłudze Active Directory. Utworzone w ten sposób konto pracownika zostaje automatycznie przypisane do odpowiedniego profilu. Zostaje mu także przydzielony określony zestaw uprawnień. Administrator Twojej firmowej sieci, tworząc konto nowemu pracownikowi w Active Directory, nie musi poświęcać czasu na tworzenie osobnego konta w systemie Aura Business. Zostanie ono utworzone automatycznie. Jeżeli administrator nadał użytkownikowi profil dedykowany dla działu sprzedażu – w systemie Aura Business konto również zostanie przypisane do tego profilu wraz z określonymi uprawnieniami.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Znaczne usprawnienie działań pracowników – zyskują oni dostęp do wielu narzędzi z jednego miejsca

Wyraźna oszczędność czasu – brak konieczności ręcznego tworzenia kont i nadawania im uprawnień

Wysoki poziom bezpieczeństwa danych Twojej firmy – każdy użytkownik otrzymuje bowiem uprawnienia dostosowane do jego profilu

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.