Rozwiązania
Umów konsultację

Integracja z GUS

Automatyczne pobieranie danych

System pozwala na pobieranie danych kontrahentów z bazy GUS. Aby usprawnić proces wprowadzania kontrahentów oraz przeprowadzić weryfikację kontrahenta, wystarczy wprowadzić numer NIP, a system w sposób automatyczny uzupełni pozostałe pola w kartotece kontrahenta. Integracja z bazą GUS jest rozwiązaniem przydatnym, zwłaszcza gdy mamy do uzupełnienia dane o wielu kontrahentach. To także dodatkowe zabezpieczenie przed pomyłką — zawsze masz pewność, że dane zostały wprowadzone poprawnie.

Wdrożenie Aury CRM pozwoliło nam usprawnić komunikację wewnętrzną dotyczącą naszych kontrahentów, a także usystematyzować szeroką wiedzę na ich temat i ich potrzeby. Dzięki CRM mamy dostęp do całej historii danego kontrahenta, a zatem odpowiednio możemy dostosować działania marketingowe. CRM pomaga nam także bardzo sprawnie zdalnie organizować szkolenia w wielu lokalizacjach w Polsce.

Iwona Działach, hairtalk

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

automatyzujesz proces wprowadzania kontrahentów

minimalizujesz ryzyko pomyłki i weryfikujesz kontrahentów

uzupełniasz komplet informacji za pomocą jednego kliknięcia

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.