Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja z Microsoft Exchange

System Aura Business to rozwiązanie, które może zostać dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Oznacza to również, że system Aura Business może zostać przystosowany do współpracy z niemal każdym oprogramowaniem. Wśród gotowych integracji posiadamy między innymi integrację z Microsoft Exchange.


Na czym ona polega i co Twoja firma może dzięki niej zyskać?

Głównym efektem współpracy systemów jest automatyczne przenoszenie zadań pomiędzy usługą Microsoft Exchange a systemem Aura Business. Rezultatem samoczynnego transferu tych danych jest wyświetlanie zadań w kalendarzu pracownika w systemie Aura Business. Co więcej, wszystkie zaproszenia wysłane przez Twoich klientów za pośrednictwem usługi Outlook również zostaną automatycznie przeniesione do systemu Aura Business. Przekonaj się, że integracja z Microsoft Exchange pomoże usprawnić Twoją codzienną pracę i zaoszczędzić wiele czasu!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Większa kontrola nad zadaniami, które są dostępne w jednym miejscu

Brak konieczności rezygnacji z narzędzia, które wykorzystuje Twoje przedsiębiorstwo

Łatwość zachowania porządku i usprawnienie planowania oraz koordynacji pracy

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.