Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja z PrintFleet

Współpraca z PrintFleet

Integracja z systemem PrintFleet pozwala na ciągły dostęp do liczników wydrukowanych kopii na wypożyczonych urządzeniach kserograficznych. System monitoruje liczbę wydrukowanych stron, co pozwala weryfikować poziom eksploatacji wynajmowanego sprzętu. Pobierane są indywidualne statystyki dla kopii kolorowych oraz czarno-białych. Synchronizacja odbywa się za pośrednictwem API systemu PrintFleet.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Stały dostęp do liczników wypożyczonego urządzenia

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wyeliminowanie błędu ludzkiego

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.