Rozwiązania
Zamów prezentację

Integracja Aura Business z SMSAPI

Integracja z SMSAPI

Aura Business jest dedykowanym rozwiązaniem, dlatego obszar integracji w każdym przypadku może być inny, dostosowany do potrzeb klienta. Integracja umożliwia masową wysyłkę wiadomości SMS do wybranych grup klientów lub automatyczne wysłanie SMS-a po wystąpieniu określonego zdarzenia.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja pracy i oszczędność czasu

Kontrola nad wiadomościami SMS

Minimalizacja ryzyka pominięcia kontrahentów

Przykłady zastosowania integracji systemu Aura Business z SMSAPI:

Masowa wysyłka SMS do określonych grup kontrahentów

Po stronie systemu Aura Business użytkownik zarządza informacjami o kontrahentach. Może dowolnie (za pomocą atrybutów, grup) segmentować swoich klientów, a następnie wysłać do nich masowo wiadomość np. z promocją.


Wysyłka SMS do opiekuna handlowego w momencie przypisania do niego nowej szansy sprzedaży

Rozwiązanie szczególnie ciekawe w przypadku częstej pracy handlowca w terenie. W momencie utworzenia dla niego nowej szansy sprzedaży może zostać o niej automatycznie powiadomiony poprzez wiadomość SMS. W ten sposób handlowiec ma możliwość szybkiej reakcji i tym samym zwiększa swoje szanse na domknięcie sprzedaży.


Wysyłka SMS do klienta lub serwisanta po zmianie fazy zlecenia serwisowego

Jednym z obszarów, które wspiera Aura Business jest zarządzanie zleceniami. Rozwiązanie umożliwia wysłanie automatycznych wiadomości SMS w momencie zmiany fazy zlecenia serwisowego. Co to oznacza? Jeżeli administrator/kierownik/dyspozytor przyjmie zlecenie i zmieni jego fazę np. z „nowe” na „realizacja”, automatycznie może zostać wysłana wiadomość SMS do serwisanta informująca o nowym zleceniu lub do klienta z informacją o podjęciu zlecenia przez serwisanta (datą planowanej wizyty).


Wysyłka SMS po określonym czasie z przypomnieniem o ważnym wydarzeniu np. planowanym przeglądzie

Użytkownik po ukończeniu prac zamyka zlecenie, a system automatycznie planuje wysyłkę SMS do klienta w określonym terminie (za pół roku, rok). To świetny sposób na przypomnienie klientowi o przeglądzie bez konieczności angażowania pracownika.


Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.