Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Autor: SCHIPOLSKA

Referencje

List referencyjny firmy SCHIPOLSKA

10 kwietnia 2018

Schipolska Biuro Techniczno-Handlowe jest oddziałem holenderskiej grupy Technisch Service & Handelsburo z Almelo, zajmującej się: kompleksową obsługą zakładów przemysłowych w zakresie części do utrzymania ruchu, serwisem, naprawą oraz budową maszyn.

W związku z rozwojem firmy zarząd firmy postanowił wdrożyć system informatyczny usprawniający kluczowe procesy biznesowe w firmie Schipolska.

Na swojego dostawcę firma Schipolska wybrała poznańskiego producenta systemu Aura Business – firmę Questy.

Współpraca od samego początku przebiegała sprawnie, a konsultanci wdrożeniowi wykazali się dużą kompetencją i wiedzą biznesową. Wdrożenie trwało kilka miesięcy i rozpoczęło się od przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej, w trakcie której zostały ustalone cele projektu oraz najważniejsze potrzeby biznesowe firmy Schipolska. Wdrożenie skończyło się szkoleniem użytkowników. Wdrożeniowcy Questy zaproponowali elastyczny model wdrażania systemu, dzięki któremu bieżące prace w firmie nie zostały sparaliżowane.

Wdrożony system Aura Business pełni istotną rolę w codziennej pracy firmy Schipolska i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Questy. Polecam system Aura Business oraz firmę Questy.


Sprawdź referencje

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.