Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Autor: Interhandler Sp. z o.o.

Referencje

List referencyjny firmy Interhandler Sp. z o.o.

11 stycznia 2018

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Przedsiębiorstwo Interhandler Sp. z o. o. zaczęło korzystać z usług Questy w styczniu 2017 roku i sukcesywnie, nieprzerwanie rozwija tą współpracę po dziś dzień. Wdrożone zostało rozwiązanie CRM i E-commerce — Aura Business, które w znacznym stopniu usprawniło wiele procesów wewnętrznych i zewnętrznych naszego przedsiębiorstwa.

Przede wszystkim ułatwiło zarządzanie procesem sprzedaży i kontaktami z kontrahentami. Ponadto pozwoliło na stworzenie atrakcyjnej platformy sprzedażowej dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Przedstawiciele Questy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także zrozumieniem potrzeb klienta, dostarczając rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszej firmy i specyfiki branży sprzedaży maszyn.

Polecamy zarówno system Aura Business, jak i samą współpracę z producentem — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT. Równocześnie wyrażamy nadzieję na dalszą udaną kooperację i rozwój naszego oprogramowania.


Sprawdź referencje

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.