Rozwiązania
Umów konsultację

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w Poznaniu

Napisz do nas!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące systemu Aura Business i naszego doświadczenia we wdrożeniach systemów IT.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Dane z formularza są nam potrzebne wyłącznie do tego, aby się z Tobą skontaktować oraz ustalić, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie. Możesz być pewien, że nie otrzymasz żadnych niechcianych wiadomości.

Łukasz Tadyszak, CEO, Questy

Możesz również do nas zadzwonić

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

ul. Głogowska 31/33

60-702 Poznań

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.