Baza rozwiązań
Zamów prezentację

O nas

Producent rozwiązań dla biznesu


Kim jesteśmy?

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Oprogramowanie powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie firm szukających elastycznych modułów CRM, B2B i narzędzi do zarządzania serwisem, komplementarnych dla wykorzystywanych już systemów ERP. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku. Stworzenie i doskonalenie autorskiego rozwiązania IT było możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas wdrożeń systemów ERP. Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń Aury Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.


Jak pracujemy?

Projekty IT realizowane są przez firmę Questy zgodnie z najlepszymi dostępnymi metodykami: PRINCE2 i SCRUM. Wsparcie systemu Aura Business jest prowadzone w oparciu o dobre praktyki ITIL. Pracownicy firmy Questy są również cenionymi analitykami wymagań, co potwierdza certyfikat REQB. Dołącz do licznego grona zadowolonych Klientów!

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2021 Aurabusiness.pl. All right reserved.