Rozwiązania
Umów konsultację

O nas

Producent rozwiązań dla biznesu


Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą Questy – doświadczonym producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu, w tym rozwiązania Aura Business. Od 2002 roku działamy na polskim rynku B2B, wspierając klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, które pomagają realizować założone strategie i osiągać ambitne cele. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.


Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań informatycznych, które wspierają rozwój biznesu. Chcemy przekazywać naszym klientom dopasowane i elastyczne narzędzia, które sprawią, że będą robić to, co robią, z jeszcze lepszymi efektami. W dłuższym okresie dążymy do zostania najlepszym dostawcą rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w organizacjach na całym świecie.


Jak działamy

Nasze oprogramowanie wspiera zarządzanie pracą organizacji, sprzedażą, oraz zleceniami serwisowymi. Wśród nich znajdują się aplikacje do zarządzania serwiesem, systemy CRM, oraz platformy do prowadzenia sprzedaży B2B online.


Współpracujemy z liderami z wielu branż. Do grona naszych klientów należą między innymi GLS, Kompania Piwowarska, Grupa MTP, Krosno, czy Interhandler.


Projektowane i wdrażane przez nas systemy każdego dnia wykorzystywane są przez tysiące użytkowników w setkach przedsiębiorstw. Są także doceniane. Wartość dodana podkreślana jest w różnych branżowych rankingach.


Bezpieczeństwo danych ma dla nas najwyższy priorytet. To, jak wiele uwagi skupiamy na tym temacie, potwierdzają zdobywane przez Questy certyfikaty (ISO 27001), współpraca jedynie z najlepszymi dostawcami usług hostingowych, a także wbudowane w nasze rozwiązania w mechanizmy zarządzania dostępem.


Partnerstwo na dłużej

Wierzymy, że firmy, działając w duecie, mogą osiągnąć niezdobyte dotąd pokłady możliwości. Szanujemy wiedzę i doświadczenia naszych partnerów. To dlatego dostarczamy immożliwie najlepszą ofertę. Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady współpracy, a także duże możliwości samodzielnego działania. Formę partnerstwa zawsze dopasowujemy jest do możliwości. Szczegóły naszej oferty skierowanej do partnerów znajdziesz tutaj.

Dlaczego właśnie my

Tworzone przez nas systemy integrują się z systemami ERP, jak żadne inne dostępne na rynku rozwiązania. Celujemy w skalowalność i elastyczność oprogoramowania. Jesteśmy pewni, że to system powinien być dopasowany do potrzeb firmy, a nie odwrotnie. Razem ze wzrostem potrzeb i oczekiwań dodajemy nowe możliwości i funkcje. To zupełnie wyklucza konieczność zmiany systemu na wyższych etapach rozwoju firmy.

Nasze rozwiązania są ze sobą w pełni kompatybilne. Co to oznacza? Twoja firma może jednocześnie korzystać z między innymi z systemu CRM oraz pragramu do zarządzania zleceniami.
W całkowitej harmonii. Od 2002 roku.

Obserwuj nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.