Rozwiązania
Umów konsultację

Baza wiedzy o kontrahentach

W systemie Aura Business

Kompletna wiedza o klientach w zasięgu ręki

Baza wiedzy o kontrahentach to miejsce, w którym przechowywane są wszystkie niezbędne informacje o Twoich klientach. System Aura Business porządkuje te informacje, dzięki czemu stają się łatwe w analizie. W kartach klientów znajdują się dane firmy i dane osób kontaktowych. Jakie dane możesz zbierać w bazie? Zacznijmy od podstawowych, takich jak adres, czy nazwa firmy. Te dane mogą być automatycznie importowane z bazy GUS na podstawie numeru NIP. W bazie możesz gromadzić także dane o finansach — nieuregulowanych należnościach czy łącznych obrotach w danym okresie. W bazie kontrahentów znajdują się także wszystkie powiązane z tym klientem dokumenty, takie jak oferty, zamówienia, faktury.


Historia współpracy

Baza wiedzy o kontrahentach to także wartościowe źródło informacji na temat całej historii współpracy z klientem, wykonanych i zaplanowanych zadań oraz korespondencji mailowej. To rozwiązanie pozwala zachowywać ciągłość obsługi i w razie potrzeby zastąpić nieobecnego pracownika. Kontrahent może mieć przypisane atrybuty — np. status współpracy, status relacji.


Porządkowanie wiedzy

Baza wiedzy o kontrahentach dostępna jest dla wszystkich uprawnionych pracowników. Przechowywane w niej informacje są spójne i łatwo dostępne. Możesz wyszukiwać kontrahentów np. względem lokalizacji czy przypisanego opiekuna. Baza to gwarancja porządku i szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o klientach. Informacje przechowywane w systemie są bezpieczne, nie zaginą i nie zostaną przypadkowo usunięte przez nieuprawione osoby.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Zawsze i wszędzie dostęp do aktualnych informacji o współpracy

Sprawne zarządzanie wiedzą o kontrahentach

Uporządkowana i spójna baza wiedzy

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.