Rozwiązania
Zamów prezentację

E-mail tracking

W systemie Aura Business CRM

E-mail tracking - monitorowanie wysyłanych wiadomości

W dzisiejszym biznesie wiadomości e-mail stanowią jedno z ważniejszych źródeł komunikacji. Poprzez e-mail przesyłane są oferty, zamówienia, promocje, zgłoszenia reklamacyjne/serwisowe, prowadzone są ważne ustalenia i wiele innych. Aura Business dostarcza cenną wiedzę, w postaci wyświetlanych informacji o statusie wiadomości w karcie osoby lub w zestawieniach oceniających skuteczność prowadzonych kampanii e-mailowych.


Nie musisz zastanawiać się czy Twój ważny e-mail został odczytany. W przypadku większych kampanii mailowych ocenisz ich skuteczność na podstawie automatycznie generowanych raportów, które informują o liczbie nieodebranych oraz odczytanych wiadomości.


Monitorowanie wysyłanych wiadomości to podstawa oceny tego kanału w relacjach biznesowych. Informacja o odczytanej wiadomości jest szczególnie istotna w przypadku bardzo ważnych ustaleń. W działaniach marketingowych, e-mail marketing to jedno z narzędzi służących do generowania większego zainteresowania produktem, aby ocenić podejmowane działania potrzebna jest wiedza o skuteczności wysyłanych wiadomości. Aura Business informuje także o tym, czy odbiorca kliknął w link i przeszedł na Twoją stronę www. Jako użytkownik systemu widzisz wszystkie wyświetlone przez niego podstrony.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że proces wdrażania poszczególnych modułów do naszego Aura CRM przebiegł pomyślnie. Wiele razy firma Questy miała z nami pod górkę, ale Panowie, którzy opiekowali się naszym systemem mają ogromną wiedzę, cierpliwość i są dobrze zorganizowani. Liczymy, że dalsza współpraca również będzie szła gładko.

Maciej Stram, DTS SYSTEM Sp. z o.o.

E-mail tracking w systemie Aura Business CRM:

jakie korzyści dostarcza narzędzie do monitorowania wysyłanych wiadomości e-mail?

Informuje o odczytaniu wiadomości - wyświetla status wiadomości w karcie osoby i w raportach.

Dostarcza niezbędne dane — które możesz wykorzystać do oceny działań marketingowych.

Automatycznie utworzy raporty — dzięki którym dowiesz się, ile Twoich wiadomości dotarło do adresatów, a ile z nich zostało otworzonych.

Wskazuje, jakie działania użytkownik podjął na stronie – jeśli celem wysyłanych przez Ciebie wiadomości będzie zwiększenie ruchu na stronie i zapoznanie się z konkretną treścią, w karcie osoby zobaczysz, jakie podstrony odwiedził użytkownik.

Informacja o tym, czy wiadomość dotarła do adresata.

Informacja o tym, ile osób otworzyło wiadomość e-mail.

Informacja o tym kto nie otworzył wiadomości - pozwala na skontaktowanie się z wybraną grupą.

Skuteczne narzędzie do pomiaru działań marketingowych.

Wydatna pomoc w generowaniu zainteresowania produktem.

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.