Rozwiązania
Zamów prezentację

Indywidualne raporty

W systemie Aura Business CRM

Generowanie raportów

CRM umożliwia generowanie szeregu raportów, które pozwalają w łatwy i szybki sposób analizować działanie i efekty pracy działu sprzedaży. Elastyczność w zakresie raportowania to jedna z cech, która wyróżnia system Aura Business na tle innych rozwiązań.


Niestandardowe raporty

Raporty tworzone są na podstawie dowolnych danych gromadzonych w systemie CRM. Informacje, które będą rejestrować pracownicy, mogą być wykorzystane do sporządzenia raportów. Konfiguracja raportów umożliwia ich dostosowanie do indywidualnych wymogów. Użytkownik ma możliwość grupowania wyników, przedstawiania ich w formie różnorodnych wykresów i wybierania zakresu danych, na których opiera się raport.


Dostęp do raportów

Do raportów mają dostęp tylko uprawnieni użytkownicy. To oznacza, że możesz zdecydować kto zobaczy dany raport w systemie. Sprzedawcy mogą dysponować raportami odnośnie ich własnej pracy, a kierownik nie musi zbierać wyników od każdego z nich — system wykona pracę za niego i zbierze najważniejsze wskaźniki w formie raportu.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że proces wdrażania poszczególnych modułów do naszego Aura CRM przebiegł pomyślnie. Wiele razy firma Questy miała z nami pod górkę, ale Panowie, którzy opiekowali się naszym systemem mają ogromną wiedzę, cierpliwość i są dobrze zorganizowani. Liczymy, że dalsza współpraca również będzie szła gładko.

Maciej Stram, DTS SYSTEM Sp. z o.o.

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Oszczędność czasu dzięki automatycznym tworzeniu raportów

Kontrola nad dostępem do poszczególnych raportów

Raporty dostosowane do indywidualnych potrzeb

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.