Rozwiązania
Umów konsultację

Integracja z marketing automation

W systemie Aura Business CRM

Współpraca z rozwiązaniem marketing automation

Prezentowana funkcjonalność polega na integracji z rozwiązaniem marketing automation. System Aura Business na podstawie adresu e-mail pobiera z zewnętrznego systemu informacje o utworzonym kontakcie i tworzy jego odpowiednik. Integracja jest obustronna, dlatego kontakty utworzone w systemie Aura Business mogą być również przekazywane do zewnętrznego rozwiązania. Integracja z marketing automation pozwala też na importowane i eksportowane wybranych atrybutów, które nadajesz swoim kontaktom w systemie (na przykład tagów). Oferowane rozwiązanie umożliwia także filtrowanie i grupowanie kontaktów z uwzględnieniem tagów. W łatwy i szybki sposób możesz wybrać interesującą Cię grupę i wykonać w odniesieniu do niej masowe działania, na przykład zrealizować kampanię mailingową.


Zwiększ skuteczność działań marketingowych

Wszystko to znacznie ułatwia zaplanowanie pracy przedsiębiorstwa na kolejne miesiące, a także, w razie potrzeby, szybko dostosować bieżącą sytuację kadrową. Z systemem Aura Business kompleksowa obsługa urlopów jest w zasięgu ręki.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że proces wdrażania poszczególnych modułów do naszego Aura CRM przebiegł pomyślnie. Wiele razy firma Questy miała z nami pod górkę, ale Panowie, którzy opiekowali się naszym systemem mają ogromną wiedzę, cierpliwość i są dobrze zorganizowani. Liczymy, że dalsza współpraca również będzie szła gładko.

Maciej Stram, DTS SYSTEM Sp. z o.o.

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Dostęp do jednej, wspólnej dla wszystkich bazy kontaktów

Znaczna oszczędność czasu — nie musisz dwukrotnie tworzyć kontaktów

Możliwość prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.