Rozwiązania
Zamów prezentację

Mailing grupowy

Dzięki systemowi Aura Business CRM

Jak działa mailing grupowy w systemie Aura CRM Suite?

Z systemem Aura CRM Suite mailing grupowy staje się łatwiejszy! Dobierz docelową grupę odbiorców pod kątem konkretnej akcji, uwzględniając dowolne atrybuty opisujące kontrahentów. Sprawnie wyszukuj w systemie interesujące Cię grupy klientów. Chcesz skierować mailing grupowy do klientów, z którymi nie kontaktowano się od jakiegoś czasu albo takich, dla których od dawna nie odnotowano sprzedaży? Nic prostszego. System pozwoli wysłać do nich mailing grupowy oraz automatycznie zlecić handlowcom kontakt. Co więcej, system zadba także o raportowanie rezultatów tych działań.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że proces wdrażania poszczególnych modułów do naszego Aura CRM przebiegł pomyślnie. Wiele razy firma Questy miała z nami pod górkę, ale Panowie, którzy opiekowali się naszym systemem mają ogromną wiedzę, cierpliwość i są dobrze zorganizowani. Liczymy, że dalsza współpraca również będzie szła gładko.

Maciej Stram, DTS SYSTEM Sp. z o.o.

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Szybszy kontakt z wieloma odbiorcami jednocześnie

Możliwość prowadzenia dużych kampanii mailingowych

Masowe zlecanie zadań dotyczących wybranej grupy kontrahentów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.