Rozwiązania
Umów konsultację

Zarządzanie szansami sprzedaży

W systemie Aura Business CRM

Sprawne zarządzanie sprzedażą

Aura CRM oferuje narzędzie, które uporządkuje proces sprzedaży w Twojej firmie. Jest to widok szans sprzedaży, który umożliwia szybką i skuteczną obsługę szans. Widok szans sprzedaży jest dedykowany przede wszystkim handlowcom, którzy w jednym miejscu mogą zarządzać wszystkimi najważniejszymi tematami sprzedażowymi firmy. Widok podzielony jest na dowolne etapy, które prognozują wartość szans sprzedaży. Do każdej szansy sprzedaży przypisane są ikony, które informują o statusie zadania (niezrealizowanie, niezaplanowane, zaplanowane), co pozwala w szybki sposób wychwycić szanse, które wymagają akcji. Jest to również doskonałe narzędzie dla kierownika, ponieważ pozwala na szybkie i sprawne monitorowanie pracy działu sprzedaży. Dodatkowo informacje o szansach sprzedaży prezentowane są w raportach np. lejku sprzedaży czy konwersji lejka. Dodatkowo na podstawie danych znajdujących się w systemie możemy utworzyć dla państwa indywidualne raporty.


Widok szans sprzedaży już w “wersji podstawowej” jest bardzo elastyczny. Umożliwia konfigurowanie wielu kampanii sprzedażowych o różnych etapach, atrybutach i uprawnieniach. Aura CRM jest systemem dedykowanym, więc pozostałe elementy takie jak np. sortowanie, filtrowanie, prezentowanie szans na mapie, mogą zostać dowolnie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczne zarządzanie szansami sprzedaży

Szybkie wyszukiwanie szans po dowolnych kryteriach

Uporządkowany proces sprzedaży

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.