Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Zarządzanie szansami sprzedaży

W systemie Aura Business CRM

Sprawne zarządzanie sprzedażą

Aura CRM oferuje narzędzie, które uporządkuje proces sprzedaży w Twojej firmie. Jest to widok szans sprzedaży, który umożliwia szybką i skuteczną obsługę szans. Widok szans sprzedaży jest dedykowany przede wszystkim handlowcom, którzy w jednym miejscu mogą zarządzać wszystkimi najważniejszymi tematami sprzedażowymi firmy. Widok podzielony jest na dowolne etapy, które prognozują wartość szans sprzedaży. Do każdej szansy sprzedaży przypisane są ikony, które informują o statusie zadania (niezrealizowanie, niezaplanowane, zaplanowane), co pozwala w szybki sposób wychwycić szanse, które wymagają akcji. Jest to również doskonałe narzędzie dla kierownika, ponieważ pozwala na szybkie i sprawne monitorowanie pracy działu sprzedaży. Dodatkowo informacje o szansach sprzedaży prezentowane są w raportach np. lejku sprzedaży czy konwersji lejka. Dodatkowo na podstawie danych znajdujących się w systemie możemy utworzyć dla państwa indywidualne raporty.


Widok szans sprzedaży już w “wersji podstawowej” jest bardzo elastyczny. Umożliwia konfigurowanie wielu kampanii sprzedażowych o różnych etapach, atrybutach i uprawnieniach. Aura CRM jest systemem dedykowanym, więc pozostałe elementy takie jak np. sortowanie, filtrowanie, prezentowanie szans na mapie, mogą zostać dowolnie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Trzeba mieć świadomość, że wdrażanie tak trudnych systemów w rozwiniętej organizacji jest bardzo czasochłonne. Jednak dzięki wzajemnej współpracy, dobrej organizacji i komunikacji oraz dobremu przygotowaniu po naszej stronie jak i zespołu Questy, udało nam się znacząco poprawić funkcjonowanie wielu procesów zachodzących w firmie. Udało nam się wyeliminować problemy związane z integracją informacji (głównie informacje dotyczące kontrahentów, duplikaty firm, przepływ informacji). W naszym przypadku kluczowe było stworzenie unikalnego dla nas systemu ofertowania, który do tej pory był bardzo czasochłonny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Aura znacząco skróciliśmy czas ich wykonywania.

Piotr Wodziński, YG1-Poland

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczne zarządzanie szansami sprzedaży

Szybkie wyszukiwanie szans po dowolnych kryteriach

Uporządkowany proces sprzedaży

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.