Rozwiązania
Zamów prezentację

Prezentacja lokalizacji kontrahenta na mapie

w systemie Aura Business

Gdzie jest Twój klient?

Proces sprzedażowy często wymaga osobistego spotkania z potencjalnym klientem w siedzibie jego firmy. Zoptymalizowanie tras i czasu Handlowców to spore wyzwanie w przypadku ogólnokrajowej działalności. Funkcjonalność filtrowania szans sprzedaży pozwala na łatwe wyszukanie leadów z określonego miasta lub województwa. W widoku oddalonym lokalizacje są zliczane i grupowane. Przybliżanie mapy powoduje rozbijanie grup na coraz mniejsze. Przy większym zbliżeniu mapy wyświetlane są pojedyncze lokalizacje kontrahentów. Ta funkcja bardzo ułatwia określenie liczby klientów zlokalizowanych na danym terenie.


Planując wyjazd Handlowca w delegację można szybko sprawdzić, z jakimi firmami z okolic prowadzone są rozmowy i spróbować tam również umówić spotkanie. Dobre rozplanowanie wizyt u klientów na mapie wprowadza spore oszczędności na paliwie i przede wszystkim czasie Przedstawiciela. Zwiększenie liczby odbywanych spotkań biznesowych może z kolei poskutkować wyższą skutecznością w finalizowaniu rozmów, a tym samym zwiększeniem sprzedaży.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Szybkie wyszukiwanie kontrahentów w danym obszarze

Sprawne planowanie tras dla przedstawicieli handlowych

Oszczędność czasu i obniżenie kosztów dojazdu

Lokalizacja pracowników na mapie

Aura Business umożliwia również lokalizowanie przebywających w terenie pracowników. To jedna z funkcji dodatkowej aplikacji 'Aura CRM' dostępnej na Androida oraz iOS. Po udzieleniu jej odpowiednich uprawnień, aplikacja może przesyłać do webowej wersji systemu informacje o miejscu pobytu wybranej osoby.


Lokalizacja pracowników na mapie może okazać się niezwykle przydatna w organizacji pracy zespołu - zwłaszcza wtedy, kiedy liczy się szybkość reakcji. Kiedy pojawi się konieczność błyskawicznego odwiedzenia któregoś z kontrahentów, kierownik w łatwy sposób może wyszukać najbliższego wolnego handlowca. Ponadto, lokalizacja pracowników na mapie w znaczym stopniu ułatwia monitorowanie ich pracy. Dzięki tej funkcji firma zoptymalizuje planowanie tras i zaoszczędzi pieniądze na paliwie oraz czasie swoich pracowników.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.