Rozwiązania
Umów konsultację

Standardowe raporty CRM

Czyli analizowanie danych za pomocą Aura Business CRM

Raporty CRM — sposób na sprawną analizę danych

Chcesz usprawnić raportowanie wyników sprzedaży? Szukasz sposobu na ułatwienie analizy danych dotyczących procesów sprzedażowych występujących w przedsiębiorstwie? Pomoże Ci w tym nasz system CRM, dzięki któremu łatwo i szybko wygenerujesz szereg raportów umożliwiających przegląd działań i efektów pracy działu sprzedaży. Wśród gotowych analiz znajdują się między innymi raporty szans sprzedaży, obrotów wybranych przedstawicieli handlowych, zamówień oraz klientów najczęściej kupujących produkty danej kategorii.


Oprócz proponowanych raportów istnieje także możliwość stworzenia kolejnych, odpowiadających na indywidualne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Oszczędność czasu dzięki automatyzacji tworzenia raportów

Ułatwiona analiza obrotów generowanych przez poszczególnych handlowców

Podgląd szczegółowej struktury zamówień

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.