Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie katalogiem produktów

W systemie Aura Business CRM

Wszystko o Twoich produktach i usługach

System Aura Business umożliwia stworzenie szczegółowej bazy wiedzy o produktach i usługach. Wszystkie informacje o cenach, stanach magazynowych i rabatach będą dostępne w systemie. Zarządzanie katalogiem produktów pozwala na prowadzenie spójnej i konsekwentnej polityki rabatowej.


Aura Business pozwala na zbudowanie przejrzystego drzewa kategorii produktów, dzięki czemu katalog można dostosować do własnych preferencji i wymogów branży. Co więcej, tworzenie ofert, faktur czy zamówień z wykorzystaniem bazy produktów jest szybkie, proste i intuicyjne.


Produkty mogą być opisane dowolnym wachlarzem cech i atrybutów, a także zdjęć i plików, dzięki którym praca z nimi będzie wygodniejsza i szybsza.

Z firmą Questy współpracujemy niemal od początku naszej działalności. Narzędzie, z którego za jej pośrednictwem korzystamy jest dla nas podstawowym środowiskiem pracy. Ma ono tę przewagę w stosunku do produktów konkurencyjnych, że jest szybko i sprawnie dostosowywane do naszych nowych wyzwań i obejmuje wyłącznie ściśle określony zestaw funkcji niezbędnych w codziennej pracy. Bardzo cenimy sobie bezpośrednią i sprawną formę kontaktu z dedykowanym opiekunem Questy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Stanisław Górski, Członek Zarządu, Dom Pełen Energii

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Aktualne ceny, rabaty i stany magazynowe

Możliwość dowolnej konfiguracji bazy produktów

Szybkie tworzenie dokumentów z wykorzystaniem produktów z bazy

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.