Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie katalogiem produktów

W systemie Aura Business CRM

Wszystko o Twoich produktach i usługach

System Aura Business umożliwia stworzenie szczegółowej bazy wiedzy o produktach i usługach. Wszystkie informacje o cenach, stanach magazynowych i rabatach będą dostępne w systemie. Zarządzanie katalogiem produktów pozwala na prowadzenie spójnej i konsekwentnej polityki rabatowej.


Aura Business pozwala na zbudowanie przejrzystego drzewa kategorii produktów, dzięki czemu katalog można dostosować do własnych preferencji i wymogów branży. Co więcej, tworzenie ofert, faktur czy zamówień z wykorzystaniem bazy produktów jest szybkie, proste i intuicyjne.


Produkty mogą być opisane dowolnym wachlarzem cech i atrybutów, a także zdjęć i plików, dzięki którym praca z nimi będzie wygodniejsza i szybsza.

Dzięki systemowi Aura Business mogę bardzo dokładnie mierzyć, które z zadań są wykonywane i dlaczego, a także jaka jest skuteczność prowadzenia kampanii sprzedażowych. Wiem także, które z nich zamykają się sprzedażą i pozyskaniem klienta, a które zostały utracone. Mogę zmierzyć jakie są powody utraty szans i zastanowić się, czy jako organizacja jesteśmy w stanie zmienić wielkość konwersji tych szans, tak, żeby stawać się coraz skuteczniejszą organizacją.

Krzysztof Rzadkowski, Powerbike S.A.

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Aktualne ceny, rabaty i stany magazynowe

Możliwość dowolnej konfiguracji bazy produktów

Szybkie tworzenie dokumentów z wykorzystaniem produktów z bazy

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.