Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie zamówieniami

W systemie Aura Business CRM

Zamówienia w CRM

System CRM pozwala handlowcom na składanie zamówień. Mogą zrobić to także będąc w terenie, w imieniu klienta. Tworzenie zamówień jest szybkie i wygodne, ponieważ dane kontrahentów uzupełniają się automatycznie, a odpowiednie pozycje wystarczy wybrać z bazy produktów.


Wsparcie handlowców

Nasz system CRM wspiera handlowców. W jaki sposób? Dzięki funkcji tworzenia zamówień na podstawie wystawionej oferty i natychmiastowego przenoszenia ich do fazy realizacji, oszczędzają dużo czasu. Zamówienie może być powiązane z szansą sprzedaży, do każdego zamówienia możesz utworzyć zadania, a wybrany raport pozwoli kierownikowi monitorować je wg dowolnych kryteriów. Zamówienia mogą być opisane cechami/atrybutami, a ich wygląd i struktura są jednolite. Gotowe zamówienie można także pobrać w formacie PDF. W ten sposób przebieg procesów sprzedażowych w Twoim przedsiębiorstwie zostaje znacznie usprawniony.


Sprawne zarządzanie zamówieniami

Brak konieczności każdorazowego przepisywania zamówień to wyraźna oszczędność czasu, który może zostać spożytkowany na ważniejszy obszar pracy handlowca, jakim bez wątpienia jest budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami. Zamówienia i zadania zaplanowane względem niego są dostępne dla uprawnionych użytkowników takich jak np. kierownik sprzedaży. Wykorzystanie modułu zarządzania zamówieniami pozwala także na natychmiastowe zastąpienie pracownika odpowiedzialnego za dany proces.

Dzięki systemowi Aura Business mogę bardzo dokładnie mierzyć, które z zadań są wykonywane i dlaczego, a także jaka jest skuteczność prowadzenia kampanii sprzedażowych. Wiem także, które z nich zamykają się sprzedażą i pozyskaniem klienta, a które zostały utracone. Mogę zmierzyć jakie są powody utraty szans i zastanowić się, czy jako organizacja jesteśmy w stanie zmienić wielkość konwersji tych szans, tak, żeby stawać się coraz skuteczniejszą organizacją.

Krzysztof Rzadkowski, Powerbike S.A.

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Wyraźna oszczędność czasu pracowników działu handlowego

Usprawnienie procesu realizacji zleceń

Zmniejszenie ryzyka popełniania pomyłek przez handlowców

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.