Rozwiązania
Zamów prezentację

Zintegrowana poczta e-mail (IMAP)

W systemie Aura Business CRM

Twoja skrzynka dostępna z poziomu systemu

Protokół IMAP pozwala na integrację klienta pocztowego (np. Outlook, Thunderbird) z systemem CRM, dzięki czemu maile dostępne są bezpośrednio pod kartotekami kontrahentów. Chcąc odnieść się do korespondencji z klientem, nie musisz szukać maila w skrzynce pocztowej — wszystkie wiadomości znajdziesz w karcie konkretnego kontrahenta.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Dostęp do historii konwersacji mailowej z danymi klientami

Praca na wielu klientach pocztowych jednocześnie

Dostęp do korespondencji pracowników z klientami

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.