Rozwiązania
Zamów prezentację

B2B e-commerce

Jak zwiększyć sprzedaż?

Moduł B2B E-Commerce dostępny w systemie Aura E-Commerce Suite jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz prostego sposobu na zwiększenie sprzedaży. Udostępniając swoim klientom samoobsługową platformę sprzedażową, pozwolisz im dokonywać zakupów hurtowych w najdogodniejszych dla nich porach, przez 24 godziny na dobę. Twoi przedstawiciele handlowi zyskają natomiast czas, który będą mogli poświęcić na to, co naprawdę ważne – na budowanie relacji biznesowych.


Elastyczny pulpit klienta

Rozwiązanie B2B E-Commerce daje możliwość swobodnej konfiguracji pulpitu klienta. Za jego pomocą polecisz swoim kupcom adekwatne produkty, a także poinformujesz ich o aktualnych promocjach lub pozostałym limicie kupieckim. Możesz być pewien, że spersonalizowany panel klienta przyczyni się do wzrostu zaangażowania Twoich kontrahentów!


Usprawnienie codziennej pracy z B2B E-Commerce

Aura E-Commerce Suite ułatwi Twoją pracę także dzięki integracji z programem handlowym, automatycznie generowanym zamówieniom klienta i możliwości pobierania danych w formacie PDF. Przekonaj się, jak system B2B wpływa na wzrost zamówień hurtowych!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Pełna automatyzacja procesu przyjmowania zamówień od klientów biznesowych

Udostępnianie kontrahentom zawsze aktualnych informacji

Personalizacja treści prezentowanych klientom

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.