Rozwiązania
Umów konsultację

B2C e-commerce

Czyli sprzedaż detaliczna online

Stwórz nowy kanał sprzedaży detalicznej, wykorzystując zaawansowany sklep internetowy dostępny w systemie B2C E-Commerce! Nasze rozwiązanie zapewni Ci przede wszystkim integrację z innymi systemami IT wykorzystywanymi w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki automatyzacji procesów sprzedażowych i powiązaniu ich z innymi ważnymi procesami zachodzącymi w Twojej firmie usprawnisz funkcjonowanie działu handlowego, a tym samym znacząco zwiększysz sprzedaż.


Zwiększ satysfakcję klientów

Nie pozwól, aby Twoi klienci przeszli do konkurencji. Wybierz rozwiązanie B2C E-Commerce i zwiększ ich satysfakcję. Z pewnością uda Ci się to, jeśli zapewnisz im możliwość dokonywania zakupów o dogodnej dla nich porze i w przyjaznym sklepie internetowym. Usprawnienie obsługi także znacząco wpłynie na ich zadowolenie!

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja realizacji zamówień klientów indywidualnych

Automatyczna wymiana danych z innymi systemami informatycznymi (np. z dowolnym systemem ERP)

Dopasowanie przetwarzania zamówień do indywidualnego modelu biznesowego firmy

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.